Несъемное протезирование

Незнімне протезування

Від втрати зуба в результаті травми або хвороби не застрахований жоден чоловік. Подібна проблема може статися в будь-якому віці, а не тільки в старості. Але при цьому не потрібно турбуватися, адже сучасна стоматологія пропонує рішення буквально за 1-2 відвідування лікаря. Незнімне протезування зубів - то, що потрібно в разі втрати одного або декількох зубів.

Причини випадання зубів

Виділяють кілька найбільш поширених причин, через які зуби випадають. До таких можна віднести:

  1. Широке ураження ясенних тканин. Це призводить або до того, що інфікований зуб випадає самостійно, або до необхідності його видалення.
  2. У місці, де проживає людина, спостерігається погана екологія.
  3. Попереднє лікування було проведено некоректно, що викликало необхідність видаляти окремі зуби.
  4. Людина неправильно або в неповній мірі доглядав за ротовою порожниною.

А також нашкодити як зубної порожнини, так і всьому здоров'ю в цілому можуть постійні стреси, надмірне навантаження на організм.

Особливості незнімного протезування

Незнімні протези в Києві - своєрідна альтернатива імплантам або мостовим аналогам. Використовується тільки в тому випадку, коли у людей немає 1-2 зубів поруч. При втраті 3 і більше зубів потрібні інші методи вирішення проблеми.

Виділяють такі різновиди незнімних протезів, які готова запропонувати стоматологія Euro-Zet:

  1. Вініри. Це тонкі керамічні пластинки, що закріплюються з видимої сторони зуба. Їх підбирають під колір основної емалі. Основне завдання - приховати окремі дефекти, наприклад, відколи, кривизну або жовтизну.
  2. Вкладка. Крихітний процес, який обов'язково виготовляють за індивідуальними характеристиками. Нагадує собою деталь конструктора, призначену для установки на місце втраченої в зубі. Використовується в разі пошкодження зуба на 30% і більше.
  3. Коронка на зуб. Нагадує шапочку, яку надягають на пошкоджений зуб. Лікування проводять за 3 сеанси, зі звиканням проблем немає.
  4. Міст. Це суцільнолиті конструкції, які встановлюються на місці 2-4 втрачених зубів, кріпляться за сусідні здорові. Іноді встановлюють на свої, але обточені.
  5. Імпланти. В цьому випадку в зубну кістку вкручують імпланти, а на них ставлять незнімний протез, наприклад, міст. Такий метод вважається найбільш надійним.

Незнімні зубні протези - найпростіший, швидкий і щадний спосіб замінити втрачені зуби. Необхідний вид підбирається з урахуванням клінічного випадку. З матеріалів використовують кераміку, метал, металокераміку, композит, діоксид цирконію, пластик.

На зубні протези ціна в Україні вказана на сайті. Звертаючись в стоматологію Euro-Zet, ви можете бути впевнені в професіоналізмі лікарів. Ми працюємо швидко і грамотно, пропонуючи вирішення проблеми відсутності декількох зубів. При цьому використовуються тільки якісні матеріали і сучасні технології. Результат лікування - відновлення краси посмішки.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку