Коронка на зуб

Коронка на зуб

Білосніжна усмішка давно стала частиною іміджу і візитною карткою солідної людини. Стоматологічна клініка Euro-Zet подбає про здоров'я ваших зубів. Якщо у вас є сумніви, лікарі нашої клініки доведуть, що немає нічого неможливого. Грамотні стоматологи по можливості відновлять зуб або ж запропонують відповідні методи протезування.

Коронка як один з методів протезування

Коронки на зуби - відмінний варіант, призначений для їх порятунку, якщо вони знаходяться в дуже поганому стані: часто пломбувати, ламаються і розсипаються, доставляючи вам дискомфорт. А також варто поспішити в стоматологію Євро-Зет, якщо є больові відчуття або будь-які інші незручності. Своєчасне звернення до стоматолога - запорука порятунку вашої посмішки.

Імітація втраченого зуба, незнімна деталь, надійно зафіксована спеціальним розчином, що нагадує цемент, - це зубні коронки. Їх рекомендують ставити, якщо від зуба залишилося 30-50%. Завдяки сучасним технологіям коронки повністю копіюють зовнішній вигляд втрачених зубних одиниць.

Особливості роботи лікарів в клініці Euro-Zet

Для початку стоматолог проводить огляд, збирає анамнез, робить рентген і зліпок. За останнім в лабораторії найкращі лікарі Києва створюють ідентичну копію справжнього зуба, повністю повторює ваші анатомічні особливості. Також здійснюється підбір кольору під природну емаль.

Коронка виготовляється з якісних і міцних матеріалів:

  • Металокераміка - особливо користується популярністю, композитні матеріали;
  • Металопластмаса;
  • Оксид цирконію - імітація золотих коронок, які ставили 20 років тому, і їх було видно неозброєним оком.

Коронки одягаються не тільки на жувальні зуби, але і на передні, якщо є така необхідність. До їхнього вибору відносяться більш прискіпливо. Коронка повинна бути точно такого ж кольору, як і вся емаль, мати абсолютно природну форму, як у вашого зуба. Навіть матеріал для виготовлення вибирається найкращий - цілісна кераміка або на основі діоксиду цирконію. Все повинно бути вищої якості, коли встановлюється зубна коронка, ціна в Києві невисока. Не варто відтягувати звернення до лікаря - швидше робіть незнімний протез і забувайте про проблеми з зубами.

Алгоритм установки коронки

Установка коронки на зуб займе якийсь час. Цю процедуру можна розділити на кілька етапів.

  1. Під час першого відвідування лікар проведе огляд і діагностику ротової порожнини, зробить знімок. Після свого ув'язнення обговорить з вами план лікування.
  2. Робиться зліпок вашої щелепи, по якому в лабораторії виготовлять коронку.
  3. Доктор обточує ваш зуб.
  4. Встановлюється тимчасова коронка.
  5. Виготовлення постійного протеза займе від тижня до двох.

Якщо у вас більше запущений випадок, наприклад, відсутній майже весь зуб, вам порекомендують встановити коронку на штифт. Титановий стрижень вкручують в корінь, а накриття фіксують за допомогою цементу. Процедура, схожа на імплантацію зуба, але в цьому випадку штифт вкручують в кістку. Прослужити такий протез може до 10 років, якщо ви не будете його надмірно навантажувати.

Клініка Euro-Zet гарантує якісні і професійні послуги кращих стоматологів Києва. Ціна на коронку для зуба, окупається надійністю і красою, прослужить вам не один рік.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку