protezirovanie

Протезування зубів

Втрата або пошкодження зуба - серйозна проблема, яка приносить людині дискомфорт. Станеться таке може з кожною людиною в будь-якому віці. Щоб вирішити неприємну ситуацію, стоматологи радять вставити зуб. Процедура протезування може бути виконана за допомогою різних методів, а конкретний варіант підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Види лікування

На протезування зубів ціна варіюється в залежності від того, який діагноз. Людина може звертатися з такими проблемами:

 1. вистачає одного або більше зубів. Стоматолог порадить вибрати незнімні протези, наприклад, коронки, вініри, мости, вкладки. Тип конструкції підбирається індивідуально, але головне - він не знімається.
 2. На верхньої або нижньої щелепи немає рідних зубів або їх зовсім мало (1-4 шт.). Оптимальне рішення - знімний протез на жорсткій основі, наприклад, бюгельний або нейлоновий. Альтернатива - частково знімний протез, який кріплять за сусідні зуби за допомогою гачків.
 3. Зуб зруйнований карієсом (або повністю, або частково), але корінь є. Можна встановити коронку цирконієву, керамічну або металокерамічну. Будь-яка з них виглядає зазвичай, має колір природного зуба. Жувальні функції не порушуються, можна їсти і тверду їжу в тому числі.
 4. Немає 1-3 молярів. Стоматолог встановить міст, який буде закріплений за решту моляри. Показано при заміні відсутніх жувальних зубів.
 5. Неестетична посмішка, наприклад, через таких проблем, як дефекти на емалі, проміжки і щілини між зубами, невеликі викривлення, негарна зубна форма, наліт курця і т. Д. Рішенням проблеми стануть вініри. Вони являють собою напівпрозорі тонкі керамічні або порцелянові пластинки. Встановлюються на 8 нижніх і 10 верхніх зубів, маскуючи будь-які дефекти.
 6. Наявність травм, відколів, каріозних поразок. Якщо в коронці немає прямої необхідності, встановлюють вкладку. Це мікропротез, який імплантують прямо в зуб і фіксують адгезивним клеєм. Зовні відмінностей від натурального зуба немає.

Цікавлячись, скільки коштує вставити зуб, потрібно розуміти, що точну відповідь можна отримати лише після ретельної діагностики. Кожен випадок індивідуальний і вимагає свого рішення.

Коли потрібно звертатися до стоматолога?

Багато людей задаються питанням, щоб вставити зуб, ціна яка буде. Але не всі знають, що звертатися до стоматолога для протезування потрібно не тільки тоді, коли зуба вже немає, а та в наступних ситуаціях:

 • Відкололася частина від моляра;
 • Карієс зруйнував верхівку зуба;
 • Зуб зруйнувався, залишився тільки корінь;
 • Людина не задоволений розміром, формою або кольором зубів.

Якщо звернутися заздалегідь, в більшості випадків вдається запобігти більш серйозні стоматологічні втручання. Наприклад, якщо немає кількох зубів, можна поставити міст, частково знімний протез або імплант. Стоматолог зорієнтує в плюсах-мінусах кожного варіанту і розповість, чому він рекомендує конкретний, а ви зможете зробити свій вибір.

Плюси і мінуси

Знімні і незнімні протези мають плюси і мінуси. Основні переваги знімних конструкцій - більш низька ціна, можливість установки там, де не виходить монтувати незнімні, простота процедури, зручність використання. До мінусів відносяться невисока надійність фіксації в роті, складний адаптаційний період, ймовірність атрофії кісткової тканини, термін експлуатації - до 5-7 років.

Незнімні конструкції володіють такими плюсами: можливість вирішення різних проблем від дрібних дефектів до відсутності зубів, якісні матеріали, тривалий термін експлуатації, збереження функціональності зубів і відсутність тиску на кісткову тканину. До недоліків відноситься досить висока ціна, і при більшій втраті зубів або при поганій кісткової тканини неможливість установки (в окремих випадках).

Ціни на протезування

На протезування зубів в Києві ціна варіюється в залежності від великої кількості факторів. До основних з них можна віднести наступні:

 • Обраний матеріал (наприклад, цирконій, нейлон, акрил, кераміка, металокераміка, фарфор, композитні матеріали);
 • Рівень складності проблеми - відкол невеликої частини зуба, випадання одного або декількох зубів і т. Д .;
 • Обрана методика або технологія відновлення зубного ряду.

Іншими словами, точно сказати, яка на послугу вставити зуби ціна неможливо без огляду.

Протезування зубів в Києві - затребувана процедура, яка повертає красу посмішки, надає можливість перестати соромитися і назавжди забути про дискомфорт під час їжі. Звертайтеся в стоматологічну клініку Euro-Zet, і ми обов'язково підберемо вам протез зуба з урахуванням індивідуальних особливостей вашої ротової порожнини і особистих побажань.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку