Реставрація зубів

Реставрація зубів

Реставрація передніх зубів являє собою стоматологічні маніпуляції, які спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду і естетики зубів. Робиться це з метою максимально можливого наближення їх до фізіологічного стану. На таку процедуру, як реставрація зубів, ціна доступна, і кожна людина може дозволити собі задоволення мати ідеальну посмішку.

Там, де необхідно відновлення зубів?

Відновлення зубів необхідно в наступних ситуаціях:

 1. Коронка зруйнована. За допомогою застосування сучасних матеріалів і відповідних технологій проводиться відтворення ділянки коронки, якого не вистачає. Причому стоматолог ідеально підбирає новий шматок за формою і кольором.
 2. Запущений карієс. Це неминуче призводить до руйнування зуба. Своєчасне звернення до лікаря допомагає впоратися з проблемою за допомогою установки пломби. В інших випадках допоможе композитна реставрація зубів.
 3. Необхідність в поліпшенні зубної естетики. Найчастіше люди звертаються до стоматолога з метою позбутися від щілини між передніми зубами, прибрати зайве гострі ікла, згладити відколи або нерівності.
 4. Відновлення зубної емалі. Необхідно в разі її потемніння, покриття плямами, а також після відбілювання, яке проведено невдало.

У стоматології Euro-Zet досвідчені стоматологи допомагають поліпшити посмішку, що має вади. Результат реставрації точно порадує Вас. 

Як відновлюють емаль?

Відновлення зубної емалі може знадобитися при її виточенні та стиранні. Причини подібного можуть бути наступними:

 • Недолік фтору в організмі;
 • Погані гени;
 • Наслідки захворювання;
 • Анатомічні особливості щелепного будови;
 • Погана або недостатня гігієна ротової порожнини;
 • Надмірне вживання цитрусових: їх сік призводить до руйнування емалі.

Відновлення проводять різними способами:

 1. Нашарування матеріалу в кілька шарів. Завдяки цій процедурі вдається впоратися з будь-якими нерівностями і вадами, позбутися від тріщин, приховати пігментні плями.
 2. Фторування. Полягає в розпилюванні на емаль спеціальних лаків з високим вмістом фтору. Альтернативний варіант - накладення на зуби особливих аплікаторів. Тривалість курсу становить 30 днів. Такий метод дозволяє додатково захистити емаль від впливу подразників, що містяться в напоях і фруктах.
 3. Установка вінірів. Так називають тонкі пластинки з порцеляни, що дозволяють добитися сяючої посмішки.
 4. Реміналізація. Полягає в нанесенні на емаль ліків з фтором, кальцієм або іншими мінералами.

Як виконується реставрація передніх зубів?

Якщо ви ховаєте посмішку, прикриваєте рот рукою або соромитеся, варто вибрати таку процедуру, як художня реставрація зубів, ціна якої представлена ​​внизу сторінки. Передні зуби потрібно відновити при наступних проблемах:

 • Наявність значної каріозної порожнини;
 • Нерівності, відколи, тріщини;
 • Діастеми;
 • Потемніння емалі;
 • Серйозне руйнування зуба.

Проводиться в більшості випадків за допомогою нарощування прямим і непрямим методом (тобто без зліпка або з ним). Послуга трохи дорожче пломбування, а точна ціна залежить від ступеня руйнування зуба, підібраного методу і використовуваних матеріалів.

Звернення в клініку Euro-Zet - можливість домогтися голлівудської посмішки швидко і за доступною ціною.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку