Пломбування каналів

Пломбування каналів

Різні бактерії дуже небезпечні для зубів. Поки людина роздумує, а чи потрібно йому відвідувати стоматолога для профілактики або лікування, вони руйнують зубну тканину. Якщо вчасно не відреагувати, можуть розвинутися серйозні ускладнення. Тому важливо вчасно звертатися до стоматолога Euro-Zet своєчасно, щоб скористатися такою корисною послугою, як чистка каналів зуба з подальшим пломбуванням.

Що призводить до необхідності лікувати зубні канали?

Появі плям, дірок і інших проблем з емаллю зубів, яснами сприяють бактерії і спеціальне середовище, в якій вони розмножуються. Основна проблема полягає у вживанні цукру і крохмалю, які під впливом бактерій перетворюються в кислоту, активно руйнують зубну емаль. При відсутності правильної гігієни ротової порожнини проблема погіршується, а її розвиток прискорюється.

Пломбування зуба може знадобитися, коли є запалення або відбувається руйнування пульпи. Причин може бути наскільки:

 • Streptoccocus (бактерії) глибоко проникають в зубної корінь з каріозної порожнини;
 • Травма зуба;
 • Проблеми з кровообігом;
 • Порушення нерва;
 • Пародонт.

При найменшому дискомфорті потрібно звертатися в клініку Euro-Zet, щоб зберегти зуб і обійтися мінімальними втратами. В якості профілактики варто відвідувати стоматолога двічі на рік, а також при появі плям на емалі, зубного болю.

Як проходить пломбування каналу?

Пацієнти найчастіше відвідують клініку, коли відкладати лікування не можна і допомога необхідна в ту ж секунду. Про це свідчать опухла ясна, біль в зубах. Якщо причина в запущеній стадії карієсу, то лікар спробує врятувати нерв і виконає пломбування зуба на Оболоні. Якщо ж хворий зуб раніше пломбувати, то фахівець розкриє пломбу, щоб переконатися в тому, що канали здорові і чисті.

Етапи пломбування кореневих каналів:

 1. Лікар проводить загальний огляд, збирає анамнез, робить рентген-знімок для комплексної оцінки проблеми.
 2. Далі зуб знеболюють за допомогою анестетика.
 3. При наявності пломби проводиться її розтин. Якщо ж вона відсутня, то пошкоджена емаль видаляється.
 4. Якщо спостерігається часткове запалення нерва, то в зубної корінь вводять ліки на 2-5 днів і ставиться тимчасова пломба.
 5. Дії під час повторного візиту залежить від реакції організму. Якщо ліки допомогло, то проводиться стерилізація каналу і установка пломби. В цілому лікування кореневих каналів становить близько 30-60 хвилин.
 6. Якщо ж медикаменти не дали належного результату і нерв є повністю зруйнованим, лікар його видаляє. Далі проводиться чистка, стерилізація і сушка каналів. Потім - пломбування.

В цілому лікування кореневих каналів вважається ювелірної роботою. Довіряти потрібно професіоналам. Звертаючись до клініки Euro-Zet, можна розраховувати на якість, швидкість і безболісність проведення процедури. При цьому лікар завжди прагне зберегти рідну зуб, якщо це можливо. Пломбування каналів - це більш доступна за ціною процедура, ніж установка нового зуба (будь-яким з методів).

Пломбування за допомогою гутаперчі і її плюси

Важливо забезпечити пломбування каналу до кінця. Його потрібно заповнити матеріалом повністю. Якщо цього не робити, то в пустотах відбувається розмноження мікроорганізмів, що призводить до запальних процесів. Якщо не лікувати, то висока ймовірність проникнення інфекції і в кісткову тканину.

Оптимальне сучасне рішення - еластичний матеріал під назвою гутаперчі. Він дозволяє заповнити кореневої канал так, щоб в ньому не було пустот. До інших плюсів відносять:

 • Відмінну гнучкість;
 • Натуральність матеріалу, що не фарбує зуб і не дратує ротову порожнину;
 • Простоту видалення, якщо потрібно повторне лікування;
 • Відмінну міцність.

Якщо необхідно запломбувати зуб, звертайтеся в клініку Euro-Zet. Досвідчені стоматологи оперативно виявлять проблему і проведуть компетентне лікування кореневих каналів.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку