Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів в Києві є однією з найпопулярніших косметичних процедур в стоматології. Однак перш, ніж зважитися на це, ви повинні знати, що кожен з методів відбілювання по-різному впливає на наші зуби і ясна. Отже, з чого почати, щоб вибрати відповідний метод? Потрібно розібратися з тим, наскільки безпечна ця процедура, якими способами проводиться, кому протипоказана. А також корисно знати, що на відбілювання зубів ціна невисока і доступна для кожної людини.

Чи безпечно відбілювання зубів?

Результати проведених досліджень оптимістичні і доводять, що використовуються в даний час методи відбілювання зубів забезпечать пацієнтові ефективне і безпечне відбілювання зубів.

Склади, які використовуються для проведення процедури, навіть м'якше, ніж кислоти в раціоні. Іноді ці препарати можуть надавати позитивний вплив на зуби через високий вміст калію, який допомагає зміцненню емалі. Однак є багато протипоказань для проходження відбілювання, так що спочатку треба відвідати стоматолога Euro-Zet для консультації. Зубний лікар обстежує зуби і підбере оптимальний метод.

Показання до відбілювання

Далеко не всі люди обдаровані білосніжною посмішкою. І справа тут не тільки в щоденному і правильному догляді. Природними і природними для зубів вважаються якраз не білосніжні, а інші відтінки - з легкої жовтизною, незначним бежевим забарвленням і т. Д.

Показання до процедури відбілювання зубів:

  • Освіту на емалі плям різного відтінку і розміру;
  • Природний зубної відтінок потемнів, наприклад, через вживання фарбувальних продуктів, особливо кави;
  • Зубної відтінок змінився через регулярного куріння;
  • Зуби стали більш жовтими або ж сірими внаслідок вікових змін.

Коли відбілювання зубів протипоказане?

Обов'язково потрібно з'ясувати, коли не можна відбілити зуби. Є ряд істотних протипоказань, при яких процедура неприпустима зовсім або є деякі обмеження.

Перш за все, не можна вибілювати зуби в дуже молодому віці - для дітей подібна процедура є табу. Вагітні жінки також змушені відкласти процедуру до пологів і припинення лактації. Це пов'язано з недостатнім документальним підтвердженням впливу на плід препаратів, які використовуються для відбілювання зубів.

Відбілювання також не рекомендується людям:

  • З підвищеною чутливістю зубів;
  • З ризиком підвищеного больового синдрому;
  • З кровотечею ясен;
  • З серйозними захворюваннями ротової порожнини.

Процедура протипоказана при алергічних реакціях, при наявності великого карієсу або пломб. З вищевикладеного стає зрозуміло, що без консультації стоматолога проводити відбілювання не можна.

І тільки лише після підтвердження стоматолога клініки Euro-Zet, що процедура не протипоказана, можна починати необхідну підготовку. Перед відбілюванням зубки потрібно очистити від каменів і вилікувати всі проблемні місця. Може знадобитися додатково ремінералізуюча терапія, насичення емалі мікроелементами та інші послуги, що сприяють відновленню зубної порожнини. Про всі тонкощі розкажуть лікар з стоматології Euro-Zet.

Методи професійного відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів може бути зроблено:

  1. Методом впливу хімічних речовин, які містять відбілюючий агент, однак кваліфікований фахівець використовує щадний складу, що не шкодить здоров'ю зубів.
  2. Способом впливу спеціальних ламп або лазера, при цьому використовується спеціальний гель, який захищає ясна від пошкоджень. Також пацієнтові надягають окуляри, які захистять очі від шкідливого впливу променів.

Незалежно від методу відбілювання зубів, ця процедура повинна проводитися обов'язково в стоматологічному кабінеті професіоналом. Послуга абсолютно безпечна, і її можна проводити без шкоди для здоров'я зубів час від часу (наприклад, раз на півроку). Відбілювання лампами або лазером забезпечить більш сильний і тривалий результат, ніж відбілювання хімічними розчинами. Однак не варто зловживати цією процедурою, оскільки це може привести до пошкодження емалі.

А скільки коштує відбілити зуби в клініці Euro-Zet, можна дізнатися нижче. Доступні розцінки дозволяють виконати процедуру будь-якому пацієнтові, щоб отримати більш гарну посмішку і підвищити впевненість в своїй привабливості.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку