Лікування зубів при вагітності

Лікування зубів при вагітності

Під час вагітності організм потребує підвищеної кількості вітамінів, особливо кальцію. Вони потрібні для правильного розвитку і формуванні плоду. Нестача вітамінів і мікроелементів негативно позначається на здоров'ї майбутньої мами. Часто виникає руйнування зубів і поразки ясен. З'являються жовті плями на емалі, прогресуючий карієс, гінгівіт. Інфекція з гнилого зуба може спровокувати пізній токсикоз. Пульпіт і періодонтит викликає всмоктування хвороботворних бактерій і токсинів в кров.

Щоб не погіршити ситуацію, потрібно відвідати стоматолога. Бажано хоча б двічі за період вагітності прийти на огляд. Дантист проведе діагностику стану зубів і слизової оболонки. Допоможе усунути проблему на ранній стадії.

Вагітність і лікування зубів

Багатьох цікавить питання: чи можна лікувати зуби при вагітності. Більшість процедур абсолютно безпечні для майбутньої мами і дитини. Тільки обов'язково потрібно повідомити про своє становище лікаря. Він підбере відповідні медикаменти. Сучасні знеболюючі препарати не здатні проникати через плаценту, не роблять негативний вплив на плід. До того ж стоматолог порекомендує зубну пасту з великою кількістю фтору для зняття запалення ясен і зміцнення емалі зубів.

Стоматологія для вагітних допоможе вирішити проблеми з зубами в таких ситуаціях:

  • Кровоточать ясна;
  • Болить щелепа, зуби;
  • Відкололася пломба;
  • Виникли плями на емалі;
  • Хитається зуб;
  • Поява зубного нальоту;
  • Карієс.

Стоматологія Euro-Zet

У клініці Euro-Zet працюють досвідчені стоматологи, які постійно вдосконалюють навички, освоюючи інноваційні технології. Стоматологія оснащена новітнім обладнанням, яке дозволяє проводити комплексне обстеження і лікування. Використовуємо сучасні методики. Виконуємо складні хірургічні втручання. Пропонуємо різні види місцевої анестезії. При складанні схеми лікування враховуємо індивідуальні особливості кожного. Використовуємо якісні матеріали від перевірених світових виробників і одноразові інструменти. У нас все стерильно. Проводимо дезінфекцію кабінетів. Лікування зубів при вагітності тут безпечно. Дантисти проводять маніпуляції дбайливо. Стоматологічні процедури дозволять зберегти здорові зуби і красиву посмішку майбутньої мами. Стоматологія для вагітних в Києві завжди до ваших послуг.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку