Лікування Зубів під Мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

У наш час передові стоматологічні клініки України практикують ряд інноваційних методик, в тому числі й лікування зубів під мікроскопом. Дана технологія забезпечує проведення високоточних мікроінвазивних операцій, результатом яких стає збереження тканин зуба і спрощення процесу регенерації зубів.

Специфіка лікування зубів під мікроскопом

Стоматологічна допомога, що передбачає використання мікроскопа, допомагає ефективно очистити зубні канали, видалити пошкоджені або тимчасові пломби, а також отримати сторонні предмети, що застрягли в зубі.

Мікроскоп успішно використовується лікарями-стоматологами для виявлення тріщин і дефектів, що роблять лікування зуба недоцільним. В такому випадку єдиним рішенням є видалення зубів.

Наша клініка Euro-Zet проводить лікування зубів під мікроскопом в Києві. Це дає можливість візуалізувати найдрібніші деталі й уникнути лікарських помилок, що важливо для пацієнта.

Даного роду стоматологічну допомогу відрізняють такі особливості:

  • Універсальність - така методика використовується при терапевтичному, ортопедичному, ортодонтичному і хірургічному лікуванні зубів;
  • Скорочення часу загоєння;
  • Акуратність маніпуляцій;
  • Гарантований позитивний результат.

Переваги застосування стоматологічного мікроскопа

Головним плюсом використання такого обладнання є його максимальна точність. Дентальний мікроскоп збільшує візуалізацію максимум в десятки разів, тому лікар зможе вилікувати зуб ідеально, видаляючи тільки пошкоджену тканину і ефективно проліковуючи найскладніші кореневі канали.

Також, в лікуванні зубів з використанням мікроскопа є ряд додаткових плюсів:

  • Відповідне лікування відрізняється преміальною якістю - стоматолог бачить і лікує зубний канал в повному обсязі;
  • Багаторазове збільшення дає можливість діагностувати патологічні процеси на ранніх стадіях, попереджаючи їх розвиток;
  • Дана технологія є кращою альтернативою тактильних і рентгенівських досліджень, які часто не дають повної та об'єктивної клінічної картини стану зуба.

Наша клініка Euro-Zet пропонує відповідні стоматологічні послуги, які відрізняються доступними цінами. Звертайтеся - і ви отримаєте професійну консультацію кваліфікованих лікарів безкоштовно!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку