Лікування флюсу

Лікування флюсу

Флюс зуба - це запалення в області щелепи. Додатково супроводжується гнійними виділеннями. Причини можуть бути гранично простими, наприклад, легкий удар в щелепу, забій, наявність карієсу. Далі все розвивається через попадання інфекції, яка і провокує запалення. Якщо ігнорувати симптоматику, висока ймовірність того, що з'являться серйозні проблеми зі здоров'ям.

Важливі факти про флюс

  • Кожен п'ятий пацієнт приходить в стоматологію з флюсом;
  • Приблизно 94% звернень - це представники чоловічої статі;
  • Група ризику - люди у віці 16-40 років, які не зверталися вчасно з приводу лікування карієсу, а також ті, в раціоні яких мало або зовсім відсутні тверді овочі і фрукти;
  • Запущений флюс приблизно в 90% випадків супроводжується видаленням зуба.

Дуже важливо не відкладати лікування цього захворювання. Це призводить до серйозних наслідків, які вимагають більш комплексного і дорогого лікування. Звертатися за кваліфікованою допомогою потрібно відразу ж після появи первинної симптоматики. Чим довше терпіти, тим важчі симптоми з'являються - різкий біль, яка постійно пульсує, збільшення температури тіла до 39 градусів, слабкість, нудота, больові відчуття у вусі.

Особливості боротьби з флюсом для дорослих пацієнтів

Коли потрібно флюсу лікування, головне - не прагнути зробити що-небудь самостійно. Багато хто прагне позбутися від гнійника голкою, видавити його. Це призводить до погіршення ситуації. Оптимальне рішення - відвідати лікаря в стоматології Euro-Zet. Досвідчений стоматолог зробить огляд і призначить компетентне лікування.

Для зняття набряку на яснах робиться надріз. У нього вставляється дренаж для очищення рани. Проводиться все під місцевою анестезією, тому лікування буде абсолютно безболісним.

Коли є флюс на яснах, обов'язково призначається антибіотик. Робиться це з метою боротьби з бактеріями, особливо стрептококами і стафілококами. В результаті вдається запобігти повторному запалення і дійсно ефективно подолати хворобу. Додатково застосовуються полоскання спеціальними розчинами, призначеними стоматологами.

Лікування флюсу у дитини

Флюс у дитини зустрічається досить часто, переважно в 3-4-річному віці. Причини наступні:

  • Діти ще не в змозі належним чином стежити за ротовою порожниною;
  • Малюки все тягнуть до рота, що може привести до інфікування ранки;
  • Молочні зуби вважаються більш уразливими;
  • Флюс активується на тлі інфекційних та простудних захворювань.

Коли з'явився флюс, що робити? Іти до лікаря. До дітей в Euro-Zet ставляться дуже уважно, щоб вони не злякалися і не боялися стоматолога в подальшому. Важливо своєчасно звертатися, щоб швидше допомогти малюкові впоратися з болем і дискомфортом.

Як лікувати флюс? Найпростішим, а головне - дієвим способом є звернення в стоматологію Euro-Zet. Досвідчений стоматолог зробить все швидко, грамотно, допомагаючи позбутися від болю і запобігти розвитку ускладнень.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку