Гінгівіт - якісне лікування

Гінгівіт - якісне лікування

У порожнині рота міститься велика кількість бактерій. Вони осідають на зубах, проникають в тканини, провокуючи запальний процес. Що таке гінгівіт? Це запалення тканини ясен, яка прилягає до зубів. Десна опухає і кровоточить. Хвороботворні бактерії починають активно розмножуватися. Продукти їх життєдіяльності можуть проникати в кров і мігрувати по всьому організму. Якщо вчасно не звернутися до лікаря, можуть виникнути ускладнення у вигляді пародонтиту.

Симптоми гінгівіту

Основні гінгівіт симптоми - почервоніння запалених ясен, поява набряку, кровоточивість, печіння. Існує кілька форм захворювання.

Катаральний гінгівіт виникає внаслідок ураження ясен верхньої і нижньої щелепи. Спостерігається набряк і почервоніння ясен. Больові відчуття відсутні. Кров з'являється в процесі чистки зубів і при жуванні твердих продуктів. При відсутності лікування набуває хронічної форми. Стоматолог зробить професійну чистку зубів, знешкодить бактерії ультразвуком.

Виразкова форма супроводжується сильним свербінням ясна. Присутній печіння, кровоточивість, рясне слиновиділення. Підвищується температура тіла, запалюються лімфовузли. В даному випадку допоможе чистка зубів ультразвуком, лікування карієсу. У деяких випадках знадобиться прийом антибіотиків.

Гіпертрофічний гінгівіт має легку, середню і важку ступінь розвитку процесу. Відрізняється підвищеною чутливістю емалі до температурних подразників. Десни набрякають, набувають багряно-синій колір. Відбувається оголення шийок зубів, іноді і коренів. Спостерігається постійна кровоточивість, утруднення при прийомі їжі. Людина відчуває сильний біль. Лікування гінгівіту важкої форми проводиться шляхом хірургічного втручання.

Атрофічна форма призводить до пародонтиту. Кровоточать ясна, руйнується їх структура. Оголюються шийки і корені зубів. Виникають проміжки між зубами. Емаль стає чутливою до кислої, солодкої, холодної, гарячої їжі. Необхідно використовувати комплексний підхід для лікування. Стоматолог проведе чистку ротової порожнини. Видалить м'які і тверді відкладення ультразвуком. Справить фторування оголених зубів. Призначить антибіотики. Зробить операцію по відновленню ясенних тканин.

При десквамативному гінгівіті ясна стає більш сприйнятливою до травм. З'являються бульбашки і виразки. Верхній шар епітелію лущиться. Утворюються зубоясенні кишені. Цю стадію лікувати найскладніше. Обов'язково необхідно приймати протиінфекційні антибіотики.

Причини гінгівіту

Гінгівіт ясен виникає, коли людина не дотримується гігієну порожнини рота. Також це захворювання може спровокувати ряд факторів:

  • Ослаблений імунітет;
  • Порушення обміну речовин;
  • Куріння;
  • Некоректне ортодонтичне лікування;
  • Нестача вітамінів.

Щоб уникнути появи гінгівіту, необхідно не забувати чистити зуби, вживати більше фруктів, відвідувати стоматолога.

Лікування гінгівіту в стоматології Euro-Zet

У клініці Euro-Zet працюють професійні стоматологи. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики і лікування. Застосовуємо тільки сертифіковані матеріали від відомих виробників. Стоматологи підберуть індивідуальну схему, як лікувати гінгівіт, враховуючи особливості кожної людини. Забезпечуємо 100% стерильність. Допомагаємо дорослим і дітям вирішити проблеми зубів і ясен. Звертайтеся до нас. У вас буде гарна посмішка і здорові зуби.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку