Чистка зубів Air Flow

Чистка зубів Air Flow

Чистка Air Flow - це процедура, яка допомагає запобігти гінгівіт, карієс і пародонтоз. Ця стоматологічна маніпуляція також показана пацієнтам при зміні кольору емалі.

Air Flow - що це? Це безпечна і результативна методика видалення нальоту за допомогою спеціального приладу. Емаль очищається за рахунок розчину з повітря, води і кристалів харчової соди. Такий склад впорається з усуненням м'яких і твердих зубних відкладень.

Показання до професійної чищення зубів

Air Flow чистка зубів підійде навіть тим, у кого мало вільного часу. Пацієнту потрібно провести в кріслі стоматолога не більше години. Для досягнення ефекту достатньо 1-2 відвідувань стоматологічного кабінету.

Показання до застосування апарату Air Flow:

 • Кровоточивість ясен, пов'язана з поганою гігієною;
 • Зубні відкладення, які складно видалити в домашніх умовах;
 • Скручений зубний ряд, який ускладнює гігієнічний догляд за зубами;
 • Пожовтіння емалі, пов'язане з курінням;
 • Очищення встановлених ортодонтичних засобів;
 • В якості підготовчого етапу до установки зубних протезів;
 • З метою ліквідації запаху з рота.

Чищення зубів, виконана в кабінеті компетентного стоматолога, дозволить повернути усмішці красу і здорове сяйво. Зубна щітка не зможе впоратися з пігментованим нальотом або зубним каменем. Ці стани збільшують ризик стоматологічних захворювань, тому не варто відкладати відвідування стоматолога.

Особливості виконання

Перед початком процедури лікар пропонує пацієнту захисні окуляри і шапочку, встановлює обладнання для ізолювання слизової і ясен, а потім включає апарат. Далі м'якими круговими рухами обробляється кожен зуб. Силу потоку приладу можна регулювати. Струмінь повинна спрямовуватися саме на зуб. Триває така стоматологічна процедура, як чищення зубів Air Flow, не більше години.

В самому кінці процедури наноситься захисний фторуючий гель / лак, він дозволяє зміцнити зубну емаль. Чищення зубів Air Flow не завдає неприємних відчуттів або болю.

Вибір на користь професіоналів

Щоб процедура пройшла безпечно і ефективно, необхідно вибрати хорошу клініку. Атмосфера теж має значення, адже стоматолог повинен вміти знайти спільну мову з пацієнтами та роз'яснити етапи лікування. Досвід лікаря в роботі з апаратом Air Flow теж має значення.

У стоматології Euro-Zet адміністрація пишається заслугами персоналу і вкладає кошти в навчання лікарів. На ресепшені можуть бути розміщені дипломи про освіту, участь у конференціях, підвищення кваліфікації. Досвідчені лікарі виконують всі швидко, якісно і грамотно.

Протипоказання

Навіть у настільки дбайливого процедури присутні протипоказання, при яких робити її не варто. Проведення Аїр Флоу не рекомендується:

 • При запальних процесах в ротовій порожнині, пошкодженнях слизової;
 • Дітям до 12 років;
 • Особам з хронічним бронхітом або астму;
 • Пацієнтам з алергією, так як можлива реакція на віддушки в складі суміші;
 • Під час лактації та вагітності;
 • При цукровому діабеті;
 • При порушеннях структури зубів.

Air Flow володіє численними перевагами, але також є і мінуси. Наприклад, якщо у стоматолога мало досвіду, то є ризик пошкодити емаль. При правильному використанні апарату відбувається її освітлення, також очищаються важкодоступні проміжки між зубами. Метод може застосовуватися для очищення незнімних зубних протезів. При першому відвідуванні виконується огляд порожнини рота і оцінка стану емалі. Тільки кваліфікованої лікар-стоматолог може вирішити, показана пацієнтові процедура Air Flow.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку