Чистка зубів

Чистка зубів

Якщо випити чашечку кави або з'їсти цукерку на ніч і лягти спати, то шкоди не буде. Але якщо це переросте в звичку, наслідком може стати поява зубного каменю. А це призводить до розвитку карієсу і інших неприємних хвороб ротової порожнини. Рішення проблеми - своєчасно виконана чистка зубів в Києві.

Показання до проведення процедури

Мовою і зубах регулярно з'являються бактерії - це природний процес. Позбутися повністю від них неможливо за допомогою гігієнічних процедур, і справа не в їхній ціні. В принципі повне усунення бактерій не потрібно. Головне - вчасно доглядати за зубами. І тоді бактерії не зашкодять.

Але якщо нехтувати правилами особистої гігієни, висока ймовірність збільшення проблем з ясенними кишенями. Зокрема, відбудеться їх поглиблення. Самоочищення ясенних кишень проводиться тільки при їх глибині до 3 мм. Якщо більше - нешкідливі бактерії виділяють ферменти, які провокують появу зубного каменю і нальоту. Наступний щабель - розвиток пародонтиту, який призводить до втрати зубів.

Важливо знати, що оптимальна глибина ясенних кишень - до 3 мм. Якщо вона досягає 4-5 мм, то ставиться діагноз - пародонтит в легкій формі. У разі поглиблення кишень до 7-9 мм, буде потрібно хірургічне втручання. Краще до цього не дотягувати і своєчасно вдаватися до такої послуги, як професійна чистка зубів.

Від чого допомагає видалення зубного каменю?

Чищення зубів від каменів - дуже важлива процедура. Зубний камінь - це в принципі проблема, яка призводить до серйозних наслідків, якщо її не вирішувати. Стоматологи з Euro-Zet вказують на такі можливі ознаки:

 • Рецесія ясен, тобто її оголення, що супроводжується серйозними больовими відчуттями;
 • Кровоточивість ясен, яка сама по собі не проходить, а є наслідком серйозного запалення (якщо не лікувати, може перерости в виразки або ерозії тканин);
 • Неприємний запах з рота - безболісне явище, але доставляє серйозний дискомфорт у спілкуванні;
 • Гінгівіт - початкова стадія пародонтиту, що виявляється запаленнями ясен;
 • Карієс - являє собою поступове руйнування дентину і емалі;
 • Пародонтит - запалення і м'яких, і кісткових зубних тканин, яке супроводжується больовими відчуттями;
 • Пародонтоз - остання стадія захворювання, що припускає не тільки біль, але і інші проблеми;
 • Втрата зуба - фінал, якщо ігнорувати необхідність лікування ротової порожнини.

Методи видалення нальоту і зубного каменю

Профчистка зубів в стоматології Euro-Zet може бути виконана наступними методами:

 1. Ультразвукова чистка. Механічний метод, який передбачає застосування кюретажу і скейлера. Полягає у видаленні твердих відкладень, полірування емалі з метою відновлення здорового вигляду.
 2. Хімічна чистка. Підійде всім людям, які страждають від зубного нальоту і мають нормальну емаль. Стоматолог використовує спеціальні відбілюючі препарати з високим відсотком кислоти в складі.
 3. Пародонтологічний. Застосовується в самій запущеній стадії при проблемах з емаллю і яснами. Передбачає використання ультразвуку, медикаментів, полірування і використання лікувальних препаратів.

Головне - чистка зубів у стоматолога абсолютно безболісна. Вона проходить швидко, і людина не відчуває дискомфорту.

Яка на видалення зубного каменю ціна, ви можете дізнатися нижче. Своєчасно звертайтеся до професіоналів, щоб уникнути проблем зі здоров'ям.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку