Пластини на зуби

Пластини на зуби

Про здоров'я зубів і ротової порожнини потрібно піклуватися з дитинства, формуючи правильні звички. Через наявність дефектів, неправильного розташування зубків або проблем з прикусом завдання батьків вчасно зреагувати на наявність проблеми і привести маленьких пацієнтів в стоматологію Euro-Zet для проведення лікування. Саме в дитячому віці найпростіше виправити всі недоліки, щоб у майбутньому у людини були красиві, рівні і здорові зуби.

Оптимальний помічник для малюків - пластинка для зубів. Це одна з найбільш ефективних конструкцій, які застосовуються в лікуванні ортодонтичних дефектів у дітей від 6 до 15 років. Такого методу в більшості випадків достатньо за умови своєчасного виявлення проблеми батьками.

Пластини - для вирівнювання зубів

Сучасні пластини для вирівнювання зубів є ортодонтичне пристосування, виготовлене з металевого дроту або м'якого пластику. Фіксувати можна і на нижній, і на верхній щелепі. Установка нескладна і швидка, якщо порівнювати з брекетами. Дискомфорт мінімальний, а звикання не займає багато часу.

Конструкції складаються з трьох основних складових:

 • Корпусні основа, виготовлена ​​з силікону або пластику - відрізняється гнучкістю, але досить міцна (буває прозорою, різних відтінків, з малюнком);
 • Дуга з металу, за допомогою якої виконується фіксація на зубах, подальша корекція за рахунок силового впливу;
 • Ключ - він активує функціонування пластинки - прихований всередині конструкції і непомітний з боку.

Це найпростіший варіант вироби, за допомогою якого вдасться впоратися з дрібними дефектами. Для виправлення серйозніших ортодонтичних проблем задіють додаткові деталі - гачки з металу. У клініці Euro-Zet лікарі підберуть відповідний в конкретному випадку варіант, подбавши про його надійності і кращої результативності. Складність конструкції визначає ціну на пристосування.

Що можна виправити пластинками?

Пластина в Україні задіяні як профілактичний засіб від ортодонтичних проблем, а також для ефективної корекції вже наявних. Переважно вироби застосовують в таких цілях:

 • Усунення щілин між зубами;
 • Розширення або звуження неба;
 • Корекція щелепного контуру;
 • Виправлення щелепного зростання, причому і стимуляція, і уповільнення;
 • Профілактика зміщення зубного ряду.

Допомогти з рішенням більш серйозних проблем, наприклад, при відкритому прикусі або скупченості зубного ряду, метод не зможе. Іноді пластинки є тільки один з етапів лікування. Про все вам розповість лікар з Євро-Зет, щоб разом з вами підібрати оптимальну терапію для дитини. Результат в будь-якому випадку - гарна посмішка й рівні зубки.

Переваги і недоліки методу

До плюсів вибору пластинок для зубів відносять:

 • Високу швидкість вирішення проблеми;
 • Простоту боротьби з дефектами в дитячому віці;
 • Комфортне використання - пристосування знімне, тому за ним просто доглядати;
 • Швидке виготовлення - не більше 1-2 тижнів;
 • Легкий догляд - сполоснути під водою;
 • Безпечні для здоров'я, нетоксичні матеріали, що не викликають алергії;
 • Прийнятна вартість в порівнянні з іншими методами вирівнювання зубів.

Установка відбувається просто. Дитина з батьком приходять на консультацію. Робиться рентген і відбиток щелепи. По ньому роблять гіпсову матрицю, приміряють, вносять корективи і виготовляють пластинку. Залишиться тільки носити її на регулярній основі.

Дізнатися, яка на пластини на зуби ціна в Україні можна в прайсі на нашому сайті. Оптимальне рішення - звернутися в клініку Euro-Zet, розташовану в Оболонському районі в Києві, на безкоштовну консультацію. Стоматолог огляне дитину, підкаже, який метод виправлення проблеми підходить, і скільки це буде коштувати. Пам'ятайте, що чим раніше ви звернетеся, тим більше шансів у найкоротші терміни впоратися з ортодонтичними проблемами.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку