Металеві брекети

Металеві брекети

Зовсім не секрет, що актори, співаки та інші знамениті особистості, на яких ми так прагнемо бути схожими, не є ідеальними. Вони теж мають недоліки, які їм допомагають приховувати і виправляти безліч помічників. Наприклад, голлівудська посмішка - це не природне надбання багатьох екранних зірок, а результат роботи досвідчених стоматологів.

Не поспішайте засмучуватися, вам допоможе стоматологічна клініка Euro-Zet. Наші неперевершені майстри своєї справи - найкращі лікарі. Вам потрібно лише прийти на прийом у зручний для вас час і розташуватися в кріслі. А стоматолог проведе огляд порожнини рота, зробить рентген зубів. На підставі всього лікар поставить діагноз і запропонує оптимальне для вас лікування. Після вашої згоди можна приступати до наступних маніпуляцій. Кращий спосіб вирівняти зуби і домогтися гарної посмішки - брекети металеві в Києві.

Металеві брекети як спосіб отримати ідеальну посмішку

У клініці Euro-Zet лікують від карієсу, відновлюють втрачені зубні одиниці, проводять пломбування і, звичайно ж, при необхідності відновлюють здоров'я ясен. Коли всі підготовчі роботи завершені, можна переходити безпосередньо до підбору оптимальної системи брекетів. Вибір робиться лікарем на підставі зліпка вашої щелепи.

Потім доктор акуратно поставить дуги і встановить замочки на спеціальний клей, який не шкодить зубної емалі. На металеві брекети ціна нижче, ніж на керамічні та інші аналоги. Тому такий спосіб вирівнювання зубів доступний для ширшої аудиторії. А якщо хочете виглядати яскраво і стильно, похмурі брекети можна прикрасити блискучими стразами або лігатурою різного кольору.

Тривалість шкарпетки і необхідність відвідування лікаря

Носити брекети доведеться від півтора до двох років. Іноді час шкарпетки збільшують, якщо випадок складний.

Після зняття ортодонтичного пристосування отриманий результат необхідно зафіксувати. Ви можете вибрати один з двох варіантів:

  • Поставити незнімну дугу, вона встановлюється на внутрішній стороні, але необхідний час її шкарпетки в два рази довше брекетів;
  • Користуватися прозорою каппой, яку необхідно надягати в денний і нічний час на кілька годин.

Під час носіння брекетів вам необхідно буде кожен місяць відвідувати клініку Євро-зет, щоб ведучий стоматолог оцінював виправлення ситуації, а також регулював натяг скоби. Раз на півроку в стоматологічному кабінеті вам будуть робити професійну чистку в профілактичних цілях.

Металеві брекети - не нове, але результативне рішення. Воно допомагає виправити прикус, вирівняти зуби. Результат - людина перестане соромитися своєї посмішки і зможе жити повноцінним життям.

Швидше приходьте до нас за гарною посмішкою. Ми не чарівники - ми майстри своєї справи. А дізнатися ціну на брекети можна в нашому прайсі.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку