Керамічні брекети

Керамічні брекети

Мрієте про білосніжну голлівудську усмішку? Невеликі недоліки бентежать вас і заважають жити повноцінним життям? Стоматологія Euro-Zet допоможе у виконанні вашого бажання. Клініка надає широкий спектр послуг, серед яких - виправлення неправильного положення зубів, зубних рядів і щелеп. Таке можливо при установці брекетів. Лікування займає від 1 року до 2 років. Це швидко в порівнянні з іншими способами корекції, а головне - результативно і практично безболісно. Відразу після установки і регулювань буде відчуватися легкий дискомфорт, але він швидко пройде. Його наявність свідчить про те, що зуби стають на місце.

Особливості керамічних брекетів

Якщо ви соромитеся одягати залізні скоби через їх непривабливого вигляду, не хвилюйтеся, брекети керамічні - відмінна альтернатива. Вони практично непомітні, замочки підбираються під колір ваших зубів, металевій пластині при бажанні можна додати колір вашої емалі. Результат - ніхто не здогадається, що ви виправляєте недоліки.

Як працюють лікарі з Euro-Zet?

У клініці Євро-Зет працюють кращі лікарі Києва, саме вони нададуть вам якісне лікування, яке проводиться в кілька етапів.

Для початку лікар огляне ротову порожнину пацієнта, буде зроблений рентген. Далі необхідно провести зліпок щелепи, по якому підбираються оптимальні брекети. Стоматолог детально описує етапи лікування, приблизні прогнози і, якщо все влаштовує, обговорює дату установки ортодонтичного пристосування. На керамічні брекети ціна в Києві в цілому доступна, а головне - модель допоможе повернути красу усмішці.

Наступний етап роботи полягає в санації порожнини рота, тобто ортодонт обов'язково призведе в порядок всі ваші зубки (поставить пломби і вилікує від карієсу, якщо в цьому є необхідність) та ясна. Тепер ви готові переходити безпосередньо до установки брекетів.

Лікар виконає кріплення замків за допомогою спеціального клею, який дбайливо стикається із зубною емаллю, не псуючи її, і запобігає розвитку карієсу. Система фіксується за допомогою спеціальних дуг. Тепер ви готові йти назустріч чарівною усмішці. Залишилося тільки трохи почекати, щоб керамічна брекет система зробила свою справу.

Не забувайте приходити в нашу клініку щомісяця для профілактичного огляду. При необхідності лікар може підрегулювати скоби. Кожні півроку обов'язково проводиться професійна чистка.

Після виправлення існуючої патології необхідно зафіксувати результат, щоб зуби не стали на колишнє місце. Для цього доктор вам запропонує незнімну дугу на внутрішню сторону (потрібно буде носити від 2 до 4 років) або прозору капу, її необхідно одягати на кілька годин вдень і вночі.

Приходьте в клініку Euro-Zet за мрією. У нас ви отримаєте висококласне обслуговування і голлівудську посмішку за невисокою вартістю. Вас будуть обслуговувати кращі лікарі, які знають свою справу.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку