Капа для зубів

Капа для зубів

При згадці про капах в думках одразу спливають боксери, які використовують однойменне пристосування для надійного захисту зубної порожнини від ударів суперників. Сьогодні капа використовується і в сучасній стоматології. Мета інша. Пристосування дозволяють зробити зуби рівними, виправити дефекти і неправильний прикус.

Капи для вирівнювання зубів - одна з найновіших технологій, але вона досить популярна. Головна перевага - зовнішня естетика. Завдяки прозорості виріб непомітно в ротовій порожнині. Це відмінний аргумент на користь вибору капи, якщо людина давно хотів зайнятися зубами, але соромився зайвої помітності брекетів.

Переваги та недоліки елайнеров

Елайнери володіють і рядом інших достоїнств. До них можна віднести наступні:

 • Відсутність зміни дикції під час шкарпетки, тому пристосування можуть задіяти навіть відомі і публічні особи, а також люди, чия робота пов'язана зі спілкуванням;
 • Встановлення абсолютно безболісне, процес звикання не займає більше 3-4 днів, далі дискомфорт вщухає;
 • Можна порожнину капи заповнювати відбілюючою речовиною, щоб домогтися подвійної дії: зуби будуть рівними та білими;
 • Основний матеріал - акрил і силікон, їх комбінація абсолютно безпечна, а також подряпини і інші механічні дії на ясна виключені;
 • Пропонується досить багато різних конструкцій, тому є можливість вибрати найбільш оптимальний варіант у конкретному випадку;
 • Пристосування не викликає алергії, ризик відторгнення також мінімальний - не більше 2-3%;
 • Догляд за виробом простий, доступний в домашніх умовах.

Головний недолік - на елайнери ціна досить висока. Причина в необхідності виготовити декількох наборів кап, провести 3D-моделювання, зробити зліпки щелепи, а в подальшому не обійтися без відвідування стоматолога кожні 2-2,5 тижні. Інший мінус - елайнери застосовуються виключно при невеликих дефектах. Якщо є серйозні порушення, необхідно задіяти інші методи, наприклад, брекети.

Жителям Оболонського району Києва дуже зручно відвідувати нашу сучасну стоматологію Euro-Zet. Тут працюють грамотні лікарі, які пропонують професійне лікування.

Показання до установки

Виділяють наступні показання до установки стоматологічної капи:

 • Зубна дуга надмірно розширена або звужена;
 • Скупчені зубний ряд;
 • Спостерігається діастема - широке зубне простір спереду;
 • Неможливість встановлення брекетів, в тому числі з-за алергії на основний матеріал - нетинол;
 • В якості підтримуючого результат кошти після закінчення шкарпетки брекетів.

Метод протипоказаний людям, які страждають на епілепсію і психічними розладами. У разі складних ортодонтичних проблем пристосування теж не допоможе.

Важливо, що вік може бути будь-яким. Пристосування з успіхом застосовується не тільки для дорослих пацієнтів, але в і дитячому віці, починаючи з 6 років. Для молодших дітей в стоматології Євро-Зет в Києві готові запропонувати спеціальні елайнери, які носять не більше 4-6 годин на день.

Види зубних кап

Капа пластинка з полімерного матеріалу, що встановлюється на необхідну щелепу. Прилягання до зубів дуже щільне, тому елайнери практично не видно в шкарпетці. Виділяють 3 найбільш поширених варіанту.

 1. Стандартні елайнери. Їх створення відбувається за типовим принципом. Виправити можна тільки невеликі дефекти, пов'язані з стандартним, індивідуальність вирішення проблем виключена. Плюс - ціна в 1,5-2 рази нижче.
 2. Термопластичні. Головна відмінність - особлива установка: виріб потрібно розігріти теплою водою, воно розм'якшиться і ідеально буде облягати зубний ряд.
 3. Індивідуальні. На них більш висока вартість, зате вдається домогтися максимального ефекту. Виготовлення індивідуально, а за час лікування доведеться застосувати 15-40 кап.

Особливості установки

Лікарі клініки Євро-Зет проводять установку так:

 • Огляд ротової порожнини для визначення можливості використовувати капу;
 • Складається план лікування;
 • Робиться зліпок щелепи, рентген, щоб по ним зробити елайнери;
 • За допомогою комп'ютерного моделювання виготовляють необхідні пластинки;
 • Конструкція встановлюється пацієнтові, а також доктор розповідає про правильну шкарпетці і догляду;
 • Повторний прийом через 2-2,5 тижні для оцінки ефекту і заміни елайнерів на наступні за типом впливу.

Кожен похід передбачає установку більш «суворої» капи. Зазвичай курс складається з 20-40 елайнерів, які в результаті роблять зубки рівними.

Капа стоматологічна в Києві - хороший спосіб подбати про рівною і красивою усмішці. Звертайтеся в стоматологію Euro-Zet. Грамотні лікарі подбають про те, щоб ви стали щасливим володарем ідеальної і білосніжної усмішки за мінімально короткий термін.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку