ispravlenie-prikusa

Брекети в Києві

Виправлення прикусу - одна зі стоматологічних послуг, яка є досить популярною. Сьогодні кожна людина за допомогою стоматолога може домогтися гарної посмішки без особливих складнощів. Одна з можливостей це зробити - скористатися брекетами. Така технологія спрямована на вирівнювання зубів за допомогою шкарпетки спеціальних пластин, які закріплюються на кожному зубі.

Що таке брекети?

Брекети - це ортодонтична система, яка являє собою жорстку дугу з додатковими елементами. Вона може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, найпопулярніші - це:

 • Сталь;
 • Титан і молібден;
 • Нікель і титан;
 • Мідь, титан і нікель.

Відповідно, на брекети в Києві ціна може трохи відрізнятися. На неї впливають обраний матеріал, а також індивідуальні особливості людини - форма зубів і складність вирівнювання.

Запропоновані матеріали мають найбільший попит завдяки високим показникам міцності і надійності. А головне, вони мають «пам'ять» форми. Іншими словами, незалежно від того, як буде згинатися дуга під час лікування, в результаті вона все одно збереже початкову форму.

Встановлення і робота брекетів

Ортодонтична конструкція представлена ​​наступними складовими:

 • Дуга;
 • Лігатури;
 • Скоби - безпосередньо самі брекети;
 • Опорні кільця;
 • Інші елементи кріплення.

Брекети можуть встановлюватися на нижню або верхню щелепу, в залежності від необхідності вирівнювання. Після цього дуга починає чинити певний тиск на зубний ряд. Згодом прикус виправляється, зуби стають більш рівними, а тиск на них слабшає.

Залежно від патології, фіксація конструкції лікарем може дещо відрізнятися. У будь-якому випадку, ціни на брекети кілька варіюються, але дозволити собі подібне коригування краси посмішки може кожен.

Під час носіння брекетів знадобиться відвідувати лікаря через певний час - кожні 2-12 тижнів (залежить від типу конструкції). Це необхідно для відстеження процесу корекції, його ефективності і внесення корективів шляхом підтягування кріплень в міру необхідності. В середньому курс лікування варіюється від одного до трьох років.

Види брекетів

Сьогодні легко підібрати конструкцію, яка стане додатковою прикрасою посмішки, і не буде заважати під час носіння. Тому коригувати посмішку і рівність зубів вирішуються не тільки підлітки, а й дорослі люди.

Найбільш популярні брекети, вартість яких може різнитися, це:

 1. Вестибулярні. Вважаються найбільш затребуваними. Їх встановлюють зовні зубів, тому їх видно оточуючим. Конструкції можуть бути пластиковими, сапфірових, керамічними. Їх вибирають за надання усмішці сяючого і білосніжного виду.
 2. Лінгвальні. Встановлення брекетів в Києві проводиться з внутрішньої сторони зубів. Їх вибирають за те, що вони практично не видно в шкарпетці, тому навколишні навіть не дізнаються, що ви перебуваєте в стадії виправлення прикусу.

Виділяють різні брекети за матеріалами. Металеві виглядають не дуже естетично, але гарантують надійність, функціональність і ефективність лікування при мінімальних витратах. Сапфіровий аналог підійде тим, хто турбується про зовнішній вигляд - не помітні на зубах через прозорості, відображають відблиски, додаючи усмішці сяйва. Керамічні брекети виглядають ефектно, підбираються під природний колір зубів або світліше для ефекту відбілювання. Пластикові конструкції мають невисокою вартістю, зручністю, низькою ймовірністю розвитку алергія і цікавим дизайном.

Стоматологія Euro-Zet пропонує установку брекетів і інші стоматологічні послуги, спрямовані на досягнення красивої посмішки. З вами будуть працювати кваліфіковані лікарі з великим досвідом. Вони зможуть точно підібрати потрібну саме для вас брекет-систему. В результаті, після закінчення лікування, ви станете щасливим володарем дійсно красивої посмішки і ідеально рівних зубів.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку