Імплантація зубів системою MEGAGEN

Імплантація зубів системою MEGAGEN

Ви до сих пір соромитеся своєї посмішки? Чи вважаєте, що є недоліки і хочете їх виправити, але боїтеся болю і що доведеться тривалий час відвідувати лікувальні процедури? Не потрібно робити поспішних висновків. Лікарі стоматології Euro-Zet - чарівники. Вони повернуть вам красу власної посмішки за мінімальну кількість часу, подбають про те, щоб повернулася і ваша впевненість в собі.

Імпланти MEGAGEN та їх особливості

Інноваційний прорив в імплантації зубів зробили наші колеги з далекої Південної Кореї ще в 2017 році. Сьогодні наша клініка може запропонувати поставити досконалий імплантат системи MEGAGEN. Технологія виробів розроблена таким чином, щоб без особливих зусиль подарувати нові зуби кожного пацієнта незалежно від його фізіологічних особливостей, будови кістки і інших тонкощів.

Переваги системи MEGAGEN

Cистема має ряд позитивних моментів, які і роблять її популярною:

  1. При фіксації імпланта в щелепи гвинт акуратно розділяє кістка на рівні частини, завдяки цьому здійснюється рівномірне навантаження на кістку.
  2. Інноваційне рішення в розробці системи MEGAGEN - зменшення довжини гвинта на один виток. Це сприяє швидкій реабілітації після операції, оскільки зменшується навантаження на кортикальну кістка.
  3. Гвинт покритий новим нанопокриттям XPEED з кальцієм, що дозволяє кісткової тканини швидше прийняти імплант. Результат - гвинт швидко і легко приживається.
  4. Установка вимагає мінімального інвазивного втручання. Іншими словами, процедура проводиться в найкоротші терміни, що іноді буває вкрай необхідно. В тривалої реабілітації також немає необхідності.

Де поставити такі імпланти?

Залежно від типу кістки (тверда, м'яка, атрофована) підбирається відповідний дизайн. За допомогою цієї ж унікальної системи можна зробити установку імпланта навіть у вузьку кістка, маленьке ложе і при інших складних умовах.

У нашій стоматології в Києві можна megagen імпланти купити на вигідних умовах. Головне - навіть не ціна, а високий професіоналізм лікарів. Вони задіюють інноваційні технології системи, щоб подарувати пацієнтам гарну посмішку.

Привітний колектив стоматологічної клініки «Євро-Зет» в Києві готовий прийняти вас, детально проконсультувати з будь-яких питаннь і надати найкраще лікування ваших зубів. Не сумнівайтеся, з нами у вас буде гарна, а головне - здорова посмішка.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку