implantacia_euro_zet

Імплантація зубів

Втрата зуба можлива в будь-якому віці, тож виникає необхідність поставити новий. В окремих випадках потрібно навмисно видаляти зуб, якщо його стан залишає бажати кращого. Це може статися при хронічному захворюванні, коли потрібна негайна ліквідація інфекції. Є різні варіанти відновлення зубів, але зубні імплантати - найкраще рішення. У клініці Euro-Zet працюють кваліфіковані лікарі, які швидко подарують вам можливість знову посміхатися, вільно їсти і насолоджуватися життям.

Чому не можна відкладати встановлення імплантів на потім?

Імплантація зубів в Києві в разі виявлення проблеми повинна бути виконана в найкоротші терміни. Якщо цього не зробити, висока ймовірність розвитку таких проблем:

 1. Викривлення зубного ряду. Зуб, розташований навпроти втраченого, втрачає точку опори і починає розхитуватися. Сусідні зуби починають «сходитися», намагаючись зайняти порожній простір. В результаті весь зубний ряд рухається, прикус порушується.
 2. Порушення мовлення. Недолік всього одного зуба призводить до того, що людина починає вимовляти слова неточно, «губляться» окремі звуки. Тож особливо важливо не затягувати з установкою переднього зубного імпланта.
 3. Психологічний дискомфорт. Людина починає соромитися своєї посмішки, менше сміється, прикриває рот рукою.
 4. Зміна рис обличчя. Куточки рота опускаються, губи западають, підборіддя і носогубні складки втрачають виразність через втрату всього одного зуба.
 5. Руйнування ясна та кістки. На місці, де не вистачає зуба, епітеліальний шар стає більш тонкий, утворюється виїмка, кістка повільно руйнується. З плином часу імпланти в Києві встановити буде складніше через зміни в кістковій тканині.
 6. Руйнування інших зубів. Брак всього одного призводить до формування щілин між іншими, де затримується їжа. Через це розвивається карієс і з'являються хвороби ротової порожнини.
 7. Проблеми з травленням. Особливо вони проявляються при відсутності жувального зуба. Їжа вже не подрібнюється природним способом, тому виникає необхідність виключення з раціону твердих продуктів, а вони потрібні для нормальної життєдіяльності.

Імпланти та їх особливості

Імплант - це стрижень, зроблений з титанового сплаву. Його імплантують в кісткову тканину на місці відсутнього. Згодом він грає роль кореня зуба. Зверху закріплюють абатмент і ставлять коронку. На сучасний імплант зуба ціна прийнятна, але головне - він дозволяє повернутися до нормального життя і не відчувати дискомфорт. Коронку підбирають так, щоб вона підходила за кольором під природні зуби. Виглядає все гармонійно і природньо.

Імплантація - безболісна і проста процедура, яка не доставляє особливого дискомфорту пацієнтові. Хоча досить тривала. На приживлення імпланта необхідно час - 6 місяців на верхній щелепі і 4 місяці - на нижній. Тому дантист запропонує поставити тимчасову коронку, щоб проблем з жуванням не виникало.

Які плюси імплантів?

Якщо вас хвилює вартість, то на послугу поставити імплант зуба ціна досить прийнятна. Але головне, ви отримаєте велику кількість переваг. До основних відносяться:

 • Термін експлуатації - близько 10-20 років;
 • Зниження навантаження на здорові природні зуби під час пережовування їжі;
 • Збереження здоров'я щелепи;
 • Повернення краси посмішки і впевненості в своїй привабливості;
 • Комфорт і висока швидкість звикання (зазвичай це не віднімає більше 1-2 днів);
 • Відсутність необхідності в підпилюванні сусідніх зубів;
 • Поліпшення травлення завдяки можливості більш ретельного пережовування.

Етапи імплантації

Встановлення імплантів в кабінеті клініці Euro-Zet проводиться таким чином:

 1. Відвідування лікаря, огляд зубної порожнини, оцінка загального стану.
 2. Виконання знімка за допомогою візіографу.
 3. Виконання КТ - пошарових знімків кісток нижньої і верхньої щелеп, щоб згодом підібрати необхідний імплант за всіма критеріями.
 4. Далі лікар готує кісткове ложе в залежності від обраних імплантів.
 5. Встановлення каналу за допомогою свердла (проводиться під місцевою анестезією).
 6. Вибір тривалості коронки і приживлення імпланта.
 7. Після загоєння швів ставиться абатмент.
 8. Через 7-10 днів робляться зубні зліпки і виготовляється коронка.
 9. Установка коронки - останній етап.

Підбір імпланта проводиться в індивідуальному порядку. У розрахунок беруться достатня міцність кісткової тканини і медичні показання.

Щоб дізнатися на зубні імплантати ціну в Україні, зв'яжіться з нашою стоматологією Euro-Zet. Вас зорієнтують за розцінками, необхідним часом на процедуру, а також дадуть відповідь на всі питання. Не зволікайте, встановлення імплантів - це необхідність для вашого здоров'я і краси посмішки.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку