udalenie_zubov_eurozet

Видалення зубів

Лікар стоматолог завжди прагне зберегти зуб, але іноді його вже не врятувати. І тоді тільки одне рішення - видалення зубів з подальшою установкою імплантів, моста, коронки або протеза. Головне - зрозуміти, що сучасні технології дозволяють відновити втрачене. Людина точно не залишиться без зуба, не буде відчувати ні фізичний, ні естетичний дискомфорт. Залишилося розібратися в тому, коли потрібно і скільки коштує вирвати зуб.

В яких випадках зуб не врятувати?

Видалення зубів проводять тільки в крайніх випадках. Спочатку лікар постарається реабілітувати його, а якщо відновлення неможливе, то рішенням буде вирвати зуб в Києві. Відбувається це в наступних випадках:

 • Зуб розкришився або зламався через травму, і нарощування неможливо;
 • Ясенні тканини і кістки близько зуба запалюються внаслідок інфекції;
 • Зуб глибоко вражений карієсом - до кореня;
 • Виріс зуб мудрості і турбує, болить, зрушує або тисне на сусідні зуби, неправильно зростає, викликає запалення і т. д .;
 • Пацієнт затягнув з візитом до лікаря, і пародонтит досяг останньої стадії - зуби хиткі, коріння оголені, між молярами щілини (лікування неможливо);
 • На кореневій частині утворилася гранульома або кіста, яка не підлягає вирізання;
 • Ортодонтичне лікування - при виявленні зайвого елемента в ряді зубів.

А також виривають молочні зуби у дітей. Це відбувається, якщо вони хитаються або в разі їх сильного ураження, наприклад, карієсом. Стоматологія Euro-Zet пропонує вирвати зуб, ціна послуги різниться. Перш за все обов'язково буде проведена ретельна діагностика, яка підтвердить, що зуб лікуванню не підлягає і потрібно тільки його видалення..

Як проходить видалення зубів?

Щоб зрозуміти, скільки коштує видалити зуб, потрібно розібратися з тим, який метод обраний - простий або хірургічний. Для цього проводиться огляд і робиться рентген. Останній відображає рівень складності видалення. Потім вибирається метод. Ділянка змащується гелем-анестетиком, вводиться додаткова анестезія при необхідності. І тільки після цього починається лікування:

 1. Просте. Робиться укол анестезії. Далі зуб розхитують щипцями і елеватором. Після цього моляр витягають. Технологія використовується виключно для видимих ​​зубів.
 2. Хірургічне. Це більш складна операція. Проводиться вона обов'язково під місцевою анестезією. Використовується, коли потрібно витягти залишки зуба (наприклад, якщо відбулося роздроблення в результаті травми) або видалити вісімки, які ще не прорізалися, але вже заважають. Хірург виконує невеликий надріз ясна, виймає зуб з «кишені», проводить стерилізацію і накладає шов.

Ціна збереження вашої посмішки і здоров'я ротової порожнини в цілому - своєчасне видалення зуба.

Поради щодо зняття болю

Після операції може турбувати біль, і це нормальна реакція організму. Пом'якшити її допоможе дотримання таких правил:

 1. Стерильний ватний тампон тримають в місці відсутнього зуба 30-40 хвилин для зупинки кровотечі.
 2. Чистити зуби, полоскати рот і курити не можна добу, щоб уникнути кровотечі.
 3. Після анестезії на-віч потрібно прикласти пакет з льодом через тканину і тримати 3-4 рази по 20 хвилин з 15-хвилинними перервами.
 4. 2-3 дня можна їсти тільки м'яку і прохолодну їжу.
 5. Фізичні навантаження заборонені протягом тижня.

У стоматології Euro-Zet на видалення зуба ціна доступна. Інші переваги - безболісність проведення процедури, високий рівень обслуговування та професіоналізм лікарів. Звертаючись в нашу клініку, пацієнт отримує швидку і правильну допомогу.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку