Синус ліфтинг

Синус ліфтинг

Синус-ліфтинг - це стоматологічна процедура, мета проведення якої полягає в нарощуванні або збільшенні обсягів кісткової тканини. Робиться це для можливості подальшого безпечного та надійного закріплення імпланта. Причина криється в тому, що втрата навіть одного зуба призводить до того, що кістка атрофується. В результаті навантаження в зубному ряду стає нерівномірною. Остеопластика є хорошим способом вирішення проблеми.

Суть процедури і її особливості

Кісткова пластика - це можливість створити своєрідний фундамент, тобто міцну основу для установки стоматологічних конструкцій (їх довжина може бути до 10 мм). Мета процедури полягає в тому, щоб змістити слизову оболонку дна синуса верхньощелепового типу так, щоб вона виявилася вище, ніж була до цього.

Подібна робота дозволяє розширити кістковий масив. В результаті вистачає тканини для безпечної установки імплантів. Процедура досить серйозна і тривала, тому звертатися потрібно до досвідчених лікарів. Такі працюють в стоматології Euro-Zet, пропонуючи гарне обслуговування, швидке і безболісне виконання послуги аугментації.

На синус ліфт ціна залежить від складності самої операції і індивідуальних особливостей пацієнта. Проводиться процедура тільки на верхній щелепі. Причина полягає в її внутрішню будову. Є повітряна порожнина, де є слизова, яка з'єднується з носом.

Показання до виконання процедури

У ряді випадків імплантація недоцільна, так як нікуди ставити протези, тому важливо вирішити проблему доступними методами. Процедура синус-ліфтингу показана в наступних ситуаціях:

  • У людини взагалі немає здорових зубів на верхній щелепі;
  • Спостерігається витончення кісткової тканини;
  • Пацієнт хоче встановити протези на бічні відділи;
  • Анатомічні особливості щелепно-лицьового типу, наприклад, близько розташовані до ротової порожнини гайморові порожнечі, глибока альвеолярна бухта.
  • Товщина кісткової маси менше 10 мм (вимірювання проводять за допомогою комп'ютерної томографії).

Різновиди синус-ліфтингу

На синус ліфтинг ціна залежить від виду процедури. Затребувані такі методики:

  1. Латеральна, або відкрита. Це складне хірургічне втручання. Проводиться найбільший приріст кісткової маси.
  2. Транскрестальна, або закрита. Операція вважається бережливою і м'якою. Її призначення можливе для осіб, висота кістки у яких 7-8 мм. В результаті вдається збільшити висоту дна гайморової порожнини, а потім зафіксувати штучний корінь в ділянці, який підготували.
  3. Балон. Метод актуальний для людей з висотою кісткового масиву 3-4 мм. Плюси: штучний зуб можна встановлювати відразу ж по закінченню нарощування, необхідності в додаткових стоматологічних процедурах немає. Техніка схожа на закриту, але має більш делікатний підхід.
  4. Ультразвукова, або БІО-синус-ліфтинг. Найсучасніша методика нарощування кісткової тканини. Технологія вважається щадить, в тому числі по впливу синтетичних кісткових речовин на організм.

Відповідно, відрізняються використовувані матеріали, тривалість процедури і необхідність в повторах операційного втручання.

На нарощування кісткової тканини ціна в Києві в стоматології Euro-Zet доступна. Вона визначається цілою низкою чинників, особливо видом техніки, але головне - проведення процедури дозволяє вирішити проблему і добитися можливості установки імплантів. А значить, людина перестане відчувати фізичний і психологічний дискомфорт.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку