Пластика м`яких тканин ротової порожнини

Пластика м`яких тканин ротової порожнини

У ротовій порожнині теж проводять пластичні операції. Це один із популярних сучасних методів вирішити проблеми неправильного прикусу, впоратися з логопедичними вадами і вилікувати хвороби пародонту. Виконуються такі процедури досвідченими лікарями. Стоматологія Euro-Zet проводить пластичні операції в ротовій порожнині протягом тривалого часу. Наші стоматологи ставлять правильні діагнози, швидко і безболісно вирішують проблеми пацієнта.

Яка пластика може знадобитися напередодні ротової порожнини?

Ротова порожнина - зона, яка зсередини обмежена відростками альвеолярного типу, а з зовнішнього боку - щоками і губами. Хірургічне втручання може знадобитися при неповному розвитку цієї ділянки. Хірургія допомагає усунути практично будь-які дефекти (переміщення мімічних зморшок, усунення некоректного розміщення тканин, а також косметичні проблеми). В результаті попереджається розвиток хвороб пародонта і ясна.

Пластика передодня може бути виконана:

  • По Елдану Мейхару;
  • Методом Кларка;
  • Способом Глікмана;
  • По Елдану Мейхару (Шмідт-модифікація).

Операції на вуздечках губ і язика

Вуздечки - це складки слизової, які сприяють зміцненню мови і губ до щелепної області. При наявності дефектів цих ділянок виникає висока ймовірність розвитку хвороб, наприклад, локального пародонтиту, локальної рецесії ясен, аномалії мовного розвитку, проблем з прикусом, дефекти посмішки.

Пластика виконується оперативно і легко, загоєння проходить дуже швидко, шви накладаються не завжди. Операція на вуздечці мови проводиться переважно в грудному віці. Все робиться швидко, без швів і анестезії. Корекція і підрізання вуздечки губ виконується у віці 5-9 років. Використовується місцева анестезія.

Інші операції

До іншим пластичних операцій ротової порожнини відносяться:

  • Видалення кісти зі збереженням зуба;
  • Ампутація запаленого кореня збереженням зуба;
  • Коронки-радикулярна сепарація - поділ двох зубів.

Такі оперативні втручання спрямовані на усунення вогнища запалення з можливістю зберегти зуби. Надалі область готується до імплантації або протезування.

Стоматологія Euro-Zet – це можливість швидко впоратися з проблемами прикусу, логопедичними вадами і захворюваннями пародонту. Не забувайте регулярно проходити профілактичний огляд у стоматолога, щоб попередити розвиток хвороб.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку