Кюретаж

Кюретаж

Для усунення хвороб ясен людям часто призначають кюретаж. Метод ефективний для видалення залишків їжі та бактерій з пародонтальної кишені (поглиблення між пришийної частиною і краєм ясен), що неможливо звичайної щіткою. В результаті вдається попередити розвиток хвороботворної мікрофлори і утворення відкладень, в тому числі зубного каменю. А також регулярне виконання такої процедури, як кюретаж пародонтальних кишень, дозволяє запобігти розвиткові хвороб ясен і зубів.

Показання до застосування

Кюретаж - це процедура, яка показана людям:

 • З пародонтоз, пародонтитом, гінгівітом та іншими захворюваннями на регулярній основі;
 • З кишенею, розмір якої перевищує 3 мм;
 • Із запаленням в області ясен;
 • З високою швидкістю утворення зубного каменю;
 • З наявністю великої кількості нальоту і високій швидкості його відкладення.

Навіщо потрібен кюретаж?

Багато людей впевнені, що кюретаж ясен - це те ж саме, що професійна чистка. Це помилкова думка. Процедури абсолютно різні. Чистка передбачає обробку зовнішньої зубної поверхні, а кюретаж позбавляє від продуктів розпаду в ясенних кишенях.

Процедура кюретажа - можливість вирішити відразу кілька проблем, а саме:

 • Чистка гранулят;
 • Догляд за пародонтальних кишень;
 • Очищення зони біля зубів;
 • Усунення проблеми кровоточивості ясен.

Види кюретажа

На кюретаж ціна в Києві залежить від типу процедури. Виділяють:

 1. Відкритий кюретаж. Показаний в складних випадках, а також при утворенні кишень в м'яких і кісткових тканинах. Передбачає розріз ясна. Роблять, коли є ураження міжзубних сосочків, є великий зубний наліт, важка форма пародонтиту, відходження ясенної кишені від зуба або глибина кишень пародонтального типу перевищує 5 мм.
 2. Закритий кюретаж. Використовується, коли проводиться косметичне відбілювання або чищення зубів від зубного каменю. Показаннями може служить легка форма пародонтиту або пародонтозу, потрібно зберегти щільність або структуру ясна, глибина кишені в яснах не перевищує 5 мм, а в кістковій тканині він зовсім відсутній.

При наявності запальних процесів в ротовій порожнині процедуру не проводять. Спочатку стоматолог призначить лікування для зняття запалення, а вже потім - кюретаж. Процедура проводиться в стоматології Euro-Zet досвідченими лікарями швидко і безболісно.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку