hirurgiya_euro_zet

Хірургічна стоматологія

Стоматологічна хірургія - важлива область стоматології, яка передбачає оперативне втручання в лицьовій, щелепної зоні або в ротовій порожнині. Також займається установкою імплантів. Багато людей впевнені, що хірург-стоматолог необхідний, щоб видаляти зуби. Але завдання професіонала полягає насамперед у збереженні зубного ряду і здоров'я ротової порожнини в цілому. Операція проводиться тільки тоді, коли лікування консервативними методами є неефективним.

Позапланова хірургія в стоматології

Позапланова або екстрена допомога хірурга може знадобитися при розвитку ряду проблем або захворювань. Серед основних виділяють:

  1. Введення анестезії (провідникової або інфільтраційної).
  2. Видалення зубів, наприклад, якщо вони пошкоджені або є осередком інфекції.
  3. Косметична і реконструктивна хірургічна стоматологія в Києві. Це проблеми з лицьової кісткою, щелепою, м'якими тканинами особи, що виникають через травму або після видалення пухлини. Сюди ж входять відновлюють функції або форму обличчя і щелепи операції.
  4. Установка зубних імплантів і зміна кісткової тканини.
  5. Купірування болю. Для цього проводиться діагностика, визначається локалізація больового синдрому і він усувається. Часта причина - проблеми СНЩС.

Як проходить прийом?

Стоматолог-хірург вислухає скарги, проведе ретельний огляд пацієнта і збір анамнезу. При цьому потрібно розповісти абсолютно все, що може стосуватися проблеми, щоб підібрати найбільш ефективний метод лікування. Спосіб огляду залежить від проблеми і локалізація болю. Додатково може знадобитися рентген, загальний аналіз крові, електроодонтодіагностика, можливо консультації гастроентеролога, ортопеда, алерголога, онколога, ортодонта, інфекціоніста і т. Д. Далі вибирається відповідний метод лікування.

Лікарі стоматології Euro-Zet пропонують послуги стоматологічної хірургії безболісно і з гарантією якості. Ви можете записатися на консультацію прямо зараз, щоб отримати конкретні професійні рекомендації та спланувати власний бюджет.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку