Пульпіт у дітей

Пульпіт у дітей

Біль у дитини - для батьків страшне явище. Пульпіт - таке захворювання, що завжди застає зненацька. Починається різкий біль, яку практично неможливо терпіти. Тоді необхідно терміново звернутися до стоматолога. Швидку та якісну стоматологічну допомогу ви можете отримати в клініці Euro-Zet. Досвідчений лікар негайно усуває больовий напад, а згодом, вже за 2-3 відвідування допоможе пацієнтові повністю впоратися з хворобою.

Причини пульпіту

Звичайний або гіпертрофічний пульпіт у дітей лікування вимагає негайного. Саме захворювання є запалення зуба. Але при цьому запалюються не тверді тканини, а кровоносні судини і нерви, розташовані всередині. У нормальному стані цей нервово-судинний пучок живить тверді тканини, а при попаданні інфекції стає джерелом сильного болю.

З проблемою пульпіту в стоматологію Euro-Zet звертається кожен п'ятий пацієнт. І у дітей це захворювання зустрічається на порядок частіше, ніж у дорослих. Причини криються в більш м'якому дентине і більш тонкої емалі молочних зубів у порівнянні з постійними. В результаті руйнування зуба відбувається швидше, інфекція швидко добирається до пульпи. А чи не повністю сформувався імунітет не в змозі чинити опір бактеріям. Хвороба за лічені дні може перейти з гострої в хронічну стадію, тому відкладати відвідування лікаря не можна.

Ознаки пульпіту

Головна ознака пульпіту - гострий сильний біль. Виникає мимовільно і не завжди залежить від прийому їжі. Особливо сильні больові відчуття спостерігаються в нічний час доби. Пульпіт у дітей постійних зубів проявляється з такою симптоматикою:

  • Набряклість ясен, особливо там, де хворий зуб;
  • Підвищена чутливість на гарячу і холодну їжу і напої;
  • Підвищення температури тіла до 37-38 градусів;
  • Поява неприємних відчуттів, якщо натискати на хворий зуб;
  • Слабкість, розлад сну, проблеми з апетитом;
  • Поява неприємного запаху з ротової порожнини.

Гнійний пульпіт у дітей додатково супроводжується виділенням гною. Зазвичай він накопичується в приясенних каналах.

Лікування проводиться різними способами. Перевагу віддають біологічним, так як вони дозволяють зберегти зуб і живу пульпу. Але іноді доводиться вдаватися до інших методів, наприклад, девітального.

На пульпіт тимчасових зубів у дітей ціна приведена внизу сторінки. Своєчасно звертайтеся за допомогою стоматологів, щоб уникнути більш серйозних наслідків зі здоров'ям.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку