Лікування молочних зубів у дітей

Лікування молочних зубів у дітей

Лікування молочних зубів - важлива процедура, якою не можна нехтувати. Для першого знайомства зі стоматологом потрібно підготувати дитину. Враження від цього візиту залишаться на все життя, сформують страх або ж його відсутність на наступні походи до лікаря. Звернення в стоматологічну клініку Euro-Zet - можливість потурбуватися про свою дитину і виключити його тривогу. Дантисти відповідально підходять до своєї роботи, роблять так, щоб малюкам було не страшно, а цікаво і весело. Тут без болю і сліз вилікують зубки, подарують їм блискучий і здоровий вигляд.

Коли звертатися до стоматолога?

Оптимальне рішення - регулярний стоматологічний огляд кожні півроку. У цьому випадку проблему вдасться вирішити на стадії зародження, а значить, без болю, швидко, просто і без будь-яких наслідків. Тому завдання батьків полягає в тому, щоб своєчасно водити дітей до дантиста після прорізування зубів.

При появі будь-якого тривожного симптому відвідування лікаря повинно бути негайним. Пам'ятайте, що біль - це знак того, що проблема вже зайшла досить далеко. При появі больових відчуттів бажано відразу ж записатися на прийом. Стоматолог проведе ретельний огляд ротової порожнини, поставить діагноз і порекомендує компетентне лікування.

Карієс молочних зубів

Одна з найчастіших проблем, яка стосується молочних зубів, - це карієс. Причини цього - тонка емаль і м'який дентин. Тому в молочному зубі (на відміну від постійного) величезна діра може утворитися всього за пару місяців. Причому карієс вражає зубки в будь-якому дитячому віці від 1,5 до 12 років, тобто поки останній молочний зубок чи не випаде.

Перша ознака карієсу - крейдяне пляма. Наступні симптоми - це:

  • Почорніння;
  • Формування каріозних порожнин, де будуть збиратися залишки їжі і наліт;
  • Відколи шматочків зуба;
  • Поява неприємного запаху з ротової порожнини;
  • Дискомфорт при вживанні гарячої та холодної їжі і напоїв;
  • Посилення ниючий біль в нічний час.

Будь-яка форма і стадія карієсу успішно лікується в Euro-Zet, тому переживати не варто.

Друга проблема молочних зубів - пульпіт

Пульпіт теж часто вражає молочні зуби. Про це сигналізує сильна біль, спричинений запаленням нерва всередині зуба. Його причиною в більшості випадків є недолікований карієс. Основна симптоматика - це:

  • Набряк ясен;
  • Різкий біль, особливо при вживанні їжі;
  • Проблеми з апетитом;
  • Температура тіла від 38 градусів і вище.

Всі ці хвороби можна успішно вилікувати. Але краще не допускати їх появи. Своєчасно відвідуйте стоматолога, щоб уникнути проблем з молочними зубами у дітей.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку