Лікування карієсу у дітей

Лікування карієсу у дітей

Дитячий карієс – хвороба, яка часто зустрічається у дітей, що провокує розм'якшення і руйнування твердих тканин зуба з подальшим формуванням в них порожнини (дупла). У малюків хвороба частіше з'являється на перших постійних великих корінних зубах. Дитячий карієс молочних зубів або постійних потрібно оперативно лікувати, щоб не погіршити ситуацію.

Причини карієсу у дітей

Причини хвороби - дистрофічні або інфекційні процеси в кістки або окістя. Руйнування зуба при карієсі відбувається не відразу. Минають місяці, перш ніж утворився зубний наліт проникне через зовнішню емаль на тверду речовину зуба - дентин.

Після того, як це станеться, бактерії проходять через структури, звані зубними канальцами, до пульпи - зубний м'якоті. Це може привести до інфекції, утворення абсцесів і можливу втрату зуба. Для виникнення карієсу потрібно, по-перше, щоб певні бактерії, концентрація яких з невідомих причин у одних людей більше, ніж у інших, протягом довгого часу знаходилися на поверхні зубів.

По-друге, потрібно, щоб зуби людини були сприйнятливі до карієсу. Сприйнятливість може пояснюватися низкою факторів, включаючи погана якість емалі, мінеральний дисбаланс в крові і (або) кисла слина з дефіцитом мінеральних речовин. Продукти харчування теж грають свою роль в цьому процесі. Але список негативних факторів очолюють піддаються ферментації вуглеводи - рафінований крохмаль і цукор, включаючи фрукти та жири. У той час як здоровим зубам необхідний певний рівень фосфору, надлишок мінеральних речовин може являти собою проблему, тому що може стати причиною вимивання кальцію з зубної емалі. І тоді без лікування карієсу тимчасових зубів у дітей не обійтися.

Дитина, яка споживає велику кількість м'яса, молока та газованих напоїв, на жаль, отримує тільки більше фосфору, а не корисного для його зубів. Зрештою вживання містять кислоту продуктів, включаючи певні види фруктів, газовану воду з сиропом, вітамін С в таблетках, також призводить до вимивання кальцію з зубної емалі. Таким чином, газовані напої представляють для здорових зубів потрійну загрозу.

Лікування карієсу у дітей

Лікування карієсу постійних зубів у дітей або молочних зубків проводять так:

  • Стоматолог чистить порожнину, щоб видалити зруйновані частини;
  • Ставить пломбу, щоб зупинити подальше руйнування і реконструювати поверхню зуба.

Маленьким дітям після того, як порожнину очищена, кладуть заспокійливі ліки. Пульпа залишається живою, і в той же час зуб можна лікувати.

Лікування карієсу молочних зубів у дітей в стоматології Euro-Zet проводять досвідчені дантисти. Вони зроблять все, щоб дитина не боялася, проведуть з ним довірливу бесіду і позбавлять малюка від проблем. Результат лікування в клініці Euro-Zet - здорова і білосніжна посмішка.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку