Фторування зубів у дітей

Фторування зубів у дітей

Фторування зубів - один з надійних способів зміцнення дитячої зубної емалі. Вона сама по собі вважається твердих тканин організму. Але у молочних зубів вона ще досить пухка і тонка. Як результат, добре захистити дентин вона не в змозі.

Переваги процедури фторування

Фторування молочних зубів має ряд важливих переваг, а саме:

  • Захист зубів від негативного впливу кислот і бактерій;
  • Збільшення щільності емалі, а також підвищення щільності глибоких шарів дентину приблизно в 10 разів;
  • Мінімізація ризику розвитку карієсу на 50%;
  • Зниження чутливості зубів за допомогою закупорки мікропор емалі.

Тепер зрозуміло, що таке фторування зубів. Важливий плюс - процедура не забирає більше 5-15 хвилин, а значить, дитина точно не стомиться. Фторування абсолютно безпечно, так як стоматологи Euro-Zet діють точно за технологією, тому небезпека перенасичення фтором зубів виключена. Просте фторування застосовується для профілактики і тільки після професійної чистки.

Фторирование і інші процедури

Деякі стоматологи рекомендують для попередження карієсу обробляти ротову порожнину фторидом. Фторид є природним мінеральним речовиною, яке в невеликих кількостях стабілізує структури зубного матеріалу і допомагає охороняти зуби від карієсу. Тепер у зв'язку з цим багато муніципальна влада стежать за тим, щоб в водопровідну воду додавався фторид. У надмірно великих концентраціях фторид може стати причиною зміни кольору і форми зубів, однак від карієсу вони надійно захищені.

Існує ще один метод захисту зубів від карієсу: профілактичне покриття зубних фісур. Це матеріали типу смоли, які твердим невидимим покриттям наносяться на зуби і заповнюють всі ямки і канавки на зубах, особливо на корінних. У цих ямках і канавках зазвичай і починається карієс, тому що там найчастіше скупчуються бактерії. Це покриття перешкоджає проникненню бактерій в зуб. Таким чином, зуб не руйнується. Якщо покриття нанесено правильно, воно абсолютно непомітно для ока і тримається близько двох років.

Для дітей на фторування зубів ціна в Києві прийнятна. Звертайтеся в стоматологію на Оболоні Euro-Zet, щоб отримати весь комплекс послуг, спрямованих на захист дитячих зубів від карієсу. Досвідчені стоматологи також нададуть рекомендації, що дозволяють уникнути повторної появи проблеми.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку