Стоматологічний туризм в Україні з Euro-Zet

Стоматологічний туризм в Україні з Euro-Zet

Одним з напрямків сучасного ринку медичного сервісу став стоматологічний туризм. Суть такого явища полягає в тому, що гості з ближнього і далекого зарубіжжя відвідують чужу країну не тільки для ознайомлення з її визначними пам`ятками і відпочинку, але перш за все для того, щоб отримати стоматологічну допомогу за більш доступною ціною, ніж у себе вдома.

Наша стоматологія Euro-Zet не виняток. Ми дуже часто приймаємо пацієнтів нерезидентів у себе в кабінеті. Іноземці, приїжджають до нас в Київ і не приховують, що головна мета їхньої подорожі - привести до ладу свої аж ніяк не бездоганні, які вимагають лікування або корекції зуби.

Чому стоматологічні тури в Україну популярні?

Стоматологічний туризм в нашій країні став вельми популярний в силу декількох причин:

  • Туристи отримують можливість і знайти здорові зуби, і побачити найкрасивіші куточки нашої мальовничої країни, відвідати цікаві історичні місця, яких в стародавній столиці України дуже багато;
  • Жителям Європи і країн пострадянського простору для відвідування української держави візи не потрібні;
  • Персонал нашої стоматологічної клініки Euro-Zet, володіє не тільки російською мовою, зрозумілим для населення країн колишніх республік СРСР, а й англійською, турецькою, польською та азербайджанською. Тому мовного бар`єру для наших зарубіжних пацієнтів не існує.

Але головною причиною популярності стоматологічних турів в нашу країну є поєднання високої якості лікування та протезування зубів з демократичною вартістю цих послуг.

Особливості лікування зубів нерезидентам в стоматології Euro-Zet

Ціни на стоматологічні послуги, які пропонують своїм пацієнтам клініки Європи, як мінімум в декілька разів вище, ніж, наприклад, аналогічний сервіс в нашому центрі Euro-Zet, розташованого в Оболонському районі Києва. При цьому ми маємо в своєму розпорядженні таким же дентальним обладнанням і матеріалами, а кваліфікація і досвід наших стоматологів не поступається професіоналізму європейських і американських колег.

Отримати детальну консультацію лікарів-стоматологів клініки Euro-Zet безкоштовно ви зможете, зателефонувавши на нашу телефону. Ми завжди раді та готові допомогти не тільки киянам, але і іноземцям, які хочуть заощадити на вартості стоматологічних послуг, довіряючи найкращим лікарям!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку