Що таке гранульома зуба

Що таке гранульома зуба: ознаки захворювання, лікування

Гранулема - досить складне зубне захворювання, яке може значно знизити функціональність зуба і привести до його видалення або втрати. Для нього характерне виникнення запального процесу в певній галузі тканини, що супроводжується появою гною (мішок може досягати діаметра близько 5 мм).

Що буде, якщо не лікувати гранульому?

Захворювання може дати поштовх розвитку інших патологій при відсутності лікування:

  • Захворювання ясен;
  • Проблеми з серцем і нирками;
  • Негативний вплив на інші органи.

Гранулема - це захворювання, яке вимагає правильної діагностики та лікування. Розпізнати патологію самостійно нелегко. Вона може супроводжуватися зубним болем, а на більш пізніх стадіях розвитку - підвищенням температури і потемніння емалі. Також проблема може не проявляти жодних ознак існування. Звертатися до нас в клініку Euro-Zet потрібно при будь-якому зубному дискомфорті, також рекомендовано двічі на рік проходити обстеження. Стоматолог повинен призначити рентген, який не тільки покаже наявність мішків гною, але і виявить їх розташування.

Гранулема - це захворювання, що виникає в результаті запалення м'яких тканин, що оточують зуб. Щоб запобігти появі і розвиток патології, необхідно своєчасно лікувати всі інфекції, що виникають в організмі, а також стежити за гігієною порожнини рота. Однак, якщо проблема вже з'явилася, потрібно позбутися від неї якомога швидше. Самостійно зробити це не вдасться, тому вам необхідно проконсультуватися з кваліфікованим стоматологом. Консультація пропонується безкоштовно.

Різновиди лікування

Лікування може бути:

  • Терапевтичним;
  • Хірургічним.

Другий варіант використовується набагато частіше. Якщо патологія виявлена ​​вчасно, і ще не погіршилася, можна спробувати усунути її шляхом введення ліків в кореневий канал. Лікарські препарати підбираються лікарем з урахуванням чутливості організму і індивідуальних особливостей пацієнта. Природно, однієї ін'єкції препарату може бути недостатньо.

Важливо! У домашніх умовах або народними засобами лікувати гранульому не можна. Під час усунення запалення зубний канал не повинен бути відкритим. Якщо в нього потраплять частинки їжі, бажаних результатів лікування не буде.

У запущених випадках потрібне видалення гранульоми. Процедура полягає в тому, що під хворим зубом відбувається розсічення ясен і видалення гною. Якщо він не виходить відразу, в тканину вводиться невелика дренажна трубка. Її можна буде видалити через деякий час. Після цього ділянку повністю очищається від запалення і триває лікування за допомогою антибіотиків.

Рекомендації

Вдома пацієнтові потрібно буде прополоскати ротову порожнину антисептичними засобами. Природно, клієнтові також призначаємо знеболюючі і препарати, які допоможуть зняти набряклість ясен. Після цієї процедури зуб практично повністю зберігається. У той же час канал закритий і немає необхідності в протезуванні.

Euro-Zet гарантує професійний підхід, застосування сучасних методик та якісне обладнання. Результатом є швидке купірування болю і усунення проблем з мінімальними тимчасовими витратами.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку