kak-chasto-nyjno-poseat-stomatologa

Як часто потрібно відвідувати стоматолога?

Відвідування стоматолога повинні бути регулярними і своєчасними. Зазвичай лікарі рекомендують ходити в стоматологію не менше 1-2 разів на рік. Точні рекомендації залежать від стану здоров'я зубів і ротової порожнини, індивідуальних особливостей організму, раніше перенесених захворювань або хірургічних втручань. У разі ж появи дискомфорту, болю або неприємного запаху з рота не варто відкладати візит на «потім», а потрібно відразу ж записуватися до лікаря.

Що говорить статистика?

За статистикою більше ніж у 90% людей багато стоматологічні захворювання протікають абсолютно безсимптомно. До таких хвороб можна віднести і пульпіт, який при відсутності своєчасного лікування призводить до незворотних процесів - загибелі живих тканин і подальшому розвитку більш серйозних захворювань (в тому числі періодонтиту). У разі утворення кісти зуб і зовсім перетворюється в своєрідну бомбу уповільненої дії. Лікування потрібно проводити негайно, щоб не погіршити ситуацію.

Чому регулярні огляди так важливі?

Огляди забезпечують можливість провести перевірку ротової порожнини на ознаки появи проблем, наприклад, руйнування зубів, захворювання ясен і т. Д. При виявленні хвороби лікар обговорить з пацієнтом варіанти лікування і кошторис витрат, а пацієнт зможе спланувати свій бюджет.

Крім цього, кожні півроку дорослій людині рекомендована професійна чистка ротової порожнини. Особливо це стосується тих, хто курить і вживає багато кави.

Цей часовий проміжок вважається оптимальним, коли з зубами не може статися нічого серйозного. Тобто всі проблеми вдається вирішити на ранній стадії або зовсім запобігти їх розвиток.

Як часто діти повинні відвідувати стоматолога?

Дітям, як і дорослим, рекомендується відвідувати лікаря-стоматолога кожні 6-12 місяців. Особливо важливо перші відвідини для зовсім маленьких пацієнтів - у віці від 1 року до 2 років. Відтягувати з цим не варто, так як лікар відстежує правильність росту зубів і ймовірність розвитку проблем. Також стоматолог допомагає прищепити дитині необхідність проходити регулярні профілактичні огляди, уникнути появи стресу або почуття страху.

Регулярні походи до стоматолога в Euro-Zet - можливість запобігти розвитку проблем, усунути їх на ранній стадії з мінімальними наслідками для здоров'я та великими фінансовими витратами. А щоб знизити ризик розвитку проблем, варто дотримуватися правил гігієни ротової порожнини і індивідуальні поради стоматолога.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку