ПОСЛУГИ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Запишіться зараз
і отримаєте 5% знижку

ПРО КЛІНІКУ
01 Команда професіоналів

Стоматологи клініки «EuroZet» - це досвідчені лікарі, які постійно розвиваються і працюють з інноваційними технологіями

02 Комплексний підхід

Складання плану лікування, враховуючи індивідуальні особливості.

03 Сучасне обладнання

В нашому розпорядженні знаходиться нове стоматологічне обладнання, яке дозволяє проводити комплексне обстеження і лікування. Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовим методикам.

04 Якісні матеріали

Від якості стоматологічних матеріалів багато в чому залежить успіх лікування. Ми використаємо тільки сертифіковані матеріали від перевірених світових виробників.

05 Знижки та акції

Можливість отримання персональних знижок для лікування всієї родини при оплаті повного курсу лікування.

06 100% Стерильність

Одноразові інструменти, повний цикл стерилізаційної очистки.

Замовити зворотний дзвінок

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА ДЗВІНОК
І АДМІНІСТРАТОР ЗВ`ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

ВІДГУКИ

Дякую, лікарю хірургу за оперативне та швидке лікування. Все чисто і охайно в приміщенні , також привітний персонал і лікарі. Рекомендую

光lana

Великолепный персонал, обслуживание на высшем уровне, очень приятно было иметь дело с такими врачами, которые находят персональный подход. Спасибо! Буду советовать всем знакомым.

Мусиенко Николай

Дякую за роботу. Почалося знайомство із проблемного молочного зуба внучці, потім зробила зуби собі, зараз умовила чоловіка. Гарні спеціалісти, справжні професіонали. Вдячна і рекомендую.

Nina Kravez

Стоматологія на Оболоні в Києві Euro-Zet

Стоматологія - одне з найважливіших медичних напрямків. Вона відповідає за здоров`я і стан зубів і порожнини рота. Щоб в цій області не було ніяких проблем, необхідно своєчасно звертатися в стоматологічні клініки.
Наша клініка - це місце, де допомагають і дорослим, і дітям справлятися з проблемами зубів і ясен.

Чому важливо вчасно ходити до стоматолога?

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам отримувати послуги з комфортом і якістю. Відвідувати стоматолога рекомендується раз на півроку за відсутності будь-яких скарг. Перший візит планують ще в дитячому віці - при прорізуванні молочних зубів. У нашій стоматології в Оболонському районі Києва фахівці візьмуть навіть найменших пацієнтів.

Стоматологія (Оболонь) допоможе поліпшити стан зубів і ясен швидко, якісно і надійно.

У клініці працюють стоматологи, які вміють знайти індивідуальний підхід до кожного відвідувача. Для тих, хто боїться відвідувати стоматолога, пропонуємо психологічну допомогу і адаптацію в кабінеті. Це дуже актуально для малюків.


euro_zet

Фахівці клініки регулярно розвиваються. Також проводимо стерилізацію та дезінфекцію не тільки стоматологічних інструментів, а кабінетів для маніпуляцій. В обов`язковому порядку провітрювати приміщення після кожного пацієнта.

Євро-Зет використовує якісне обладнання та матеріали, що зводить негативний вплив на зуби і їх емаль до мінімуму. Пропонуємо різні варіанти лікування і профілактики проблем із зубами та яснами.

У стоматології ціни доступні і лояльні. Для постійних відвідувачів пропонуємо знижки, бонуси, проводимо акції. Вартість наших послуг Ви можете подивитися на сайті в розділі "ПРАЙС"

Коли потрібно відвідувати клініку

Наша стоматологическая клиника (Киев) рекомендует проходить профосмотры раз в полгода. Незамедлительно же записываться на прием требуется, если:
 • виявилася пухлина ясен;
 • болять зуби;
 • ясна кровоточать;
 • відламався зуб;
 • відвалилася / відкололася пломба;
 • з`явився свищ на яснах;
 • зуб хворів, але через якийсь час больові відчуття пішли;
 • відсутні якісь зуби;
 • на емалі стали виникати плями;
 • виявлена рухливість зубів;
 • знімні протези приносять дискомфорт;
 • болить щелепа.

Стоматологія для всієї родини

Сучасні стоматологічні послуги прийнято ділити на доросле та дитяче спостереження. Для сімей це стає проблемою. Доводиться спостерігатися в різних місцях. Наша клініка - це сімейна стоматологія, доступна кожному. Проблеми виникли несподівано? Не біда! Надаємо пацієнтам не тільки допомога по запису, але і в екстреному порядку!

Стоматологи в Києві вміють справлятися із захворюваннями та їх наслідками будь-якої складності. Пропонується спостерігатися у одного стоматолога всією сім`єю. Лікар не тільки зафіксує необхідні зміни, а й буде в курсі стану здоров`я всіх членів осередку суспільства. Це допоможе складати прогнози і встановлювати генетичну схильність до появи тих чи інших проблем.